Česká liga dorostu

22. kolo: Č. Budějovice B – Motorlet 4:2, 0:2 (mladší), Teplice – Blšany 2:0, 0:0, Pardubice – Hr. Králové B 1:0, 1:2, Plzeň B – Bohemians 1905 B 1:0, 2:0, M. Příbram B – Slavia Praha B 2:2, 0:4, Kladno – Most 2:2, 1:2, Sparta Praha B – Liberec 1:3, 8:2, FK Kolín – Jablonec 0:3, 1:9.

Starší

 1. Most⋌ 22 18 2  ­2 59:22 56
2. Slavia Praha B⋌ 22 13 5  4­ 63:20 44
3. Teplice⋌ 22 13 2 ­ 7 51:38 41
4. Bohemians B ⋌ 22 11 5  6 ­34:23 38
5. Jablonec⋌ 22 12 2­  8 44:34 38
6. Liberec⋌ 22 11 5­  6 40:34 38
7. Pardubice⋌ 22 10 6 ­ 6 34:17 36
8. Motorlet⋌ 22 10 4­  8 36:35 34
9. Sparta Praha B⋌ 22 10 2 10­ 39:42 32
10. Kladno⋌ 22  8 5 ­ 9 40:34 29
11. Plzeň B⋌ 22  7 5 10­ 31:35 26
12. Hr. Králové⋌ 22  7 3 ­12 28:29 24
13. Č. Budějovice⋌ 22  6 4 ­12 31:42 22
14. M. Příbram B⋌ 22  3 5 14­ 28:66 14
15. Blšany⋌ 22  4 2 ­16 22:66 14
16. FK Kolín⋌ 22  3 3­ 16 26:69 12

Mladší

 1. Sparta Praha B⋌ 22 17 3  2­ 92:25 54
2. Most⋌ 22 13 6  ­3 50:23 45
3. Slavia Praha B⋌ 22 14 2  6­ 50:27 44
4. Pardubice⋌ 22 11 6 ­ 5 31:20 39
5. Motorlet⋌ 22 11 5­  6 50:27 38
6. Liberec⋌ 22 11 4­  7 41:35 37
7. Jablonec⋌ 22 11 1­ 10 41:32 34
8. Plzeň B⋌ 22 10 4  8­ 33:28 34
9. Hr. Králové⋌ 22  9 6 ­ 7 30:24 33
10. Bohemians B ⋌ 22  7 8  7 ­28:34 29
11. Teplice⋌ 22  6 8 ­ 8 20:27 26
12. Kladno⋌ 22  7 4 ­11 34:40 25
13. M. Příbram B⋌ 22  6 2 14­ 28:54 20
14. FK Kolín⋌ 22  4 5­ 13 25:60 17
15. Č. Budějovice⋌ 22  4 3 ­15 17:40 15
16. Blšany⋌ 22  1 1 ­20  9:83  4

Česká divize dorostu

Skupina A

18. kolo: Vejprnice – Motorlet B 0:2, 2:2, Klatovy – Podolí 3:1, 0:1, Sp. Příbram – Benešov 2:3, 1:1, Tábor – Prachatice 1:0, 0:2, Rokycany – Prazd. Plzeň 1:1, 3:1, Libuš – Strakonice 1:0, 0:5, ZČE Plzeň – Meteor Praha 1:0, 0:2.

Starší

 1. Meteor Praha⋌ 18 13 0 ­ 5 36:21 39
2. Rokycany⋌ 18 10 3 ­ 5 37:22 33
3. Klatovy⋌ 18 10 1 ­ 7 40:31 31
4. Strakonice⋌ 18  9 3 ­ 6 34:20 30
5. Prachatice⋌ 18 10 0 ­ 8 28:21 30
6. Motorlet B⋌ 18  9 2  7­ 31:24 29
7. Vejprnice⋌ 18  8 3 ­ 7 34:26 27
8. Podolí⋌ 18  7 3 ­ 8 27:31 24
9. Sp. Příbram⋌ 18  7 ­2  9 27:35 23
10. Libuš⋌ 18  7 2­  9 17:28 23
11. Benešov⋌ 18  6 4­  8 31:34 22
12. Tábor⋌ 18  6 3­  9 23:33 21
13. ZČE Plzeň⋌ 18  6 ­0 12 21:36 18
14. Prazd. Plzeň⋌ 18  3 ­4 11 20:44 13

Mladší

 1. Meteor Praha⋌ 18 13 4 ­ 1 52:11 43
2. Podolí⋌ 18 13 2 ­ 3 35:17 41
3. Motorlet B⋌ 18 12 4  2­ 38:13 40
4. Vejprnice⋌ 18 10 3 ­ 5 40:23 33
5. Prachatice⋌ 18  9 4 ­ 5 37:21 31
6. Libuš⋌ 18  9 2­  7 28:38 29
7. Benešov⋌ 18  7 2­  9 39:39 23
8. Rokycany⋌ 18  6 3 ­ 9 26:33 21
9. Tábor⋌ 18  6 3­  9 25:34 21
10. Strakonice⋌ 18  4 6 ­ 8 19:20 18
11. Sp. Příbram⋌ 18  3 ­6  9 19:35 15
12. ZČE Plzeň⋌ 18  4 ­2 12 16:39 14
13. Prazd. Plzeň⋌ 18  3 ­4 11 22:43 13
14. Klatovy⋌ 18  3 3 ­12 20:50 12

Skupina B

18. kolo: Rakovník – Admira Praha 1:3, 1:3, Česká Lípa – Junior Praha 2:1, 1:2, Děčín – Kladno B 3:0, 1:5, Vikt. Žižkov – Dukla Praha 0:1, 4:0, Sokolov – K. Vary 2:2, 2:2, Ústí n. L. – Most B 1:2, 4:2, Roudnice – Neratovice 0:1, 2:1.

Starší

 1. Dukla Praha⋌ 18 12 2 ­ 4 56:21 38
2. Sokolov⋌ 18 12 1­  5 46:26 37
3. K. Vary⋌ 18 10 5 ­ 3 52:29 35
4. Most⋌ 18 11 2  ­5 43:24 35
5. Vikt. Žižkov⋌ 18  9 4­  5 43:25 31
6. Ústí n. L.⋌ 18 10 0  ­8 55:34 30
7. Roudnice⋌ 18  8 4 ­ 6 30:22 28
8. Kladno B⋌ 18  8 3  7­ 34:26 27
9. Děčín⋌ 18  8 2­  8 28:32 26
10. Junior Praha⋌ 18  7 4 ­ 7 29:42 25
11. Česká Lípa⋌ 18  6 3 ­ 9 24:41 21
12. Neratovice⋌ 18  5 1 ­12 22:37 16
13. Admira Praha⋌ 18  4 1 ­13 17:51 13
14. Rakovník⋌ 18  0 0­ 18 10:79  0

Mladší

 1. Sokolov⋌ 18 12 5­  1 54:11 41
2. Vikt. Žižkov⋌ 18 13 2­  3 52:24 41
3. Junior Praha⋌ 18 10 3 ­ 5 37:19 33
4. Ústí n. L.⋌ 18 10 2  ­6 57:33 32
5. Dukla Praha⋌ 18  9 4 ­ 5 35:19 31
6. Kladno B⋌ 18  9 4  5­ 44:36 31
7. K. Vary⋌ 18  7 6 ­ 5 32:26 27
8. Most⋌ 18  8 1  ­9 37:42 25
9. Neratovice⋌ 18  7 3 ­ 8 25:28 24
10. Roudnice⋌ 18  7 3 ­ 8 23:28 24
11. Admira Praha⋌ 18  4 3 ­11 29:50 15
12. Děčín⋌ 18  4 3­ 11 27:57 15
13. Česká Lípa⋌ 18  3 2 ­13 18:44 11
14. Rakovník⋌ 18  1 3­ 14 11:64  6

Skupina C

18. kolo: Nový Bydžov – Ml. Boleslav B 1:0, 2:0, Jablonec B – Čelákovice 1:0, 7:0, Pardubice B – Český Dub 4:0, 10:2, Pěnčín/Turnov – AFK Chrudim 1:0, 0:1, SK Chrudim – Kutná Hora 0:2, 2:3, Náchod/Deštné – Liberec B 2:5, 0:1, Čáslav – Ol. Hr. Králové 0:0, 0:0.

Starší

 1. Ml. Boleslav B⋌ 18 13 2  3­ 52:12 41
2. Liberec B⋌ 18 12 3  3­ 51:20 39
3. Nový Bydžov⋌ 17 12 1­  4 48:22 37
4. AFK Chrudim⋌ 18 11 3­  4 37:11 36
5. Ol. Hr. Králové⋌ 18 10 3 ­ 5 33:21 33
6. Čáslav⋌ 18  9 3­  6 24:23 30
7. Jablonec B⋌ 17  8 2  7­ 41:27 26
8. Pardubice ⋌ 18  6 5  7 ­25:27 23
9. Náchod/Deš­tné⋌ 18  7 2  9 28:35 23
10. Pěnčín/Tur­nov⋌ 18  6 2 10 22:36 20
11. Kutná Hora⋌ 18  5 3 ­10 21:39 18
12. Čelákovice⋌ 18  3 4 ­11 21:51 13
13. SK Chrudim⋌ 18  3 1­ 14 17:53 10
14. Český Dub⋌ 18  2 2 ­14 10:53  8

Mladší

 1. Nový Bydžov⋌ 17 16 1­  0 50:12 49
2. Jablonec B⋌ 17 13 1  3­ 56:16 40
3. AFK Chrudim⋌ 18 13 1­  4 51:20 40
4. Pardubice ⋌ 18 12 2  4 ­58:22 38
5. Liberec B⋌ 18 12 2  4­ 38:16 38
6. Ol. Hr. Králové⋌ 18  8 3 ­ 7 41:30 27
7. Ml. Boleslav⋌ 18  7 5­  6 34:31 26
8. Čáslav⋌ 18  6 4­  8 28:39 22
9. Náchod/Deš­tné⋌ 18  6 3  9 38:48 21
10. Pěnčín/Tur­nov⋌ 18  6 2 10 27:44 20
11. SK Chrudim⋌ 18  5 1­ 12 25:44 16
12. Kutná Hora⋌ 18  3 3 ­12 21:64 12
13. Čelákovice⋌ 18  3 1 ­14 20:54 10
14. Český Dub⋌ 18  0 1 ­17 16:63  1

Česká liga žáků

22. kolo: Slavia Praha – Hořovice 2:0, 9:0, Most – M. Příbram 2:0, 2:1, Neratovice – Sparta Praha 0:4, 0:9, Plzeň – Sokolov 3:1, 3:0, Ml. Boleslav – Jablonec 0:1, 2:1, Hr. Králové – Č. Budějovice 3:0, 2:1, Bohemians 1905 – Pardubice 1:0, 0:0, Motorlet – Teplice 0:2, 1:3.

Starší

 1. Slavia Praha⋌ 22 15 1  6­ 58:26 46
2. Č. Budějovice⋌ 22 13 3 ­ 6 43:26 42
3. Teplice⋌ 22 12 3 ­ 7 47:26 39
4. Bohemians 1905⋌ 22 12 3­  7 45:38 39
5. Plzeň⋌ 22 ­11 4  7 40:29 37
6. Hr. Králové⋌ 22 11 3 ­ 8 46:27 36
7. Ml. Boleslav⋌ 22 11 3­  8 44:31 36
8. M. Příbram⋌ 22 10 ­4  8 42:32 34
9. Sparta Praha⋌ 22 10 2 10­ 31:34 32
10. Pardubice⋌ 22  9 5 ­ 8 27:31 32
11. Jablonec⋌ 22  8 6­  8 38:27 30
12. Most⋌ 22  7 6  ­9 26:33 27
13. Hořovice⋌ 22  6 4 ­12 38:50 22
14. Sokolov⋌ 22  6 4­ 12 34:47 22
15. Motorlet⋌ 22  6 4­ 12 22:41 22
16. Neratovice⋌ 22  0 3 ­19 12:95  3

Mladší

 1. Slavia Praha⋌ 22 21 0 ­ 1 115:10  63
2. Sparta Praha⋌ 22 20 0 ­ 2  97:14  60
3. Plzeň⋌ 22 ­14 1  7  62:28  43
4. Hr. Králové⋌ 22 14 1 ­ 7  58:25  43
5. Motorlet⋌ 22 12 5­  5  50:33  41
6. Ml. Boleslav⋌ 22 12 3­  7  42:17  39
7. Teplice⋌ 22 11 5 ­ 6  41:31  38
8. Sokolov⋌ 22 10 3­  9  42:39  33
9. Bohemians⋌ 22  8 5  ­9  32:31  29
10. Jablonec⋌ 22  8 5­  9  34:35  29
11. Pardubice⋌ 22  6 4 ­12  25:49  22
12. Most⋌ 22  6 4 1­2  27:58  22
13. M. Příbram⋌ 22  6 ­2 14  31:49  20
14. Č. Budějovice⋌ 22  5 3 ­14  32:39  18
15. Neratovice⋌ 22  1 1 ­20  13:138  4
16. Hořovice⋌ 22  1 0 ­21  12:117  3

Česká divize žáků

Skupina A

18. kolo: Vejprnice – Sedlčany 4:1, 1:3, Č. Budějovice B – Sušice 0:2, 2:2, Meteor Praha – J. Hradec 0:1, 3:0, M. Příbram B – Tábor 0:3, 2:0, Rokycany – Slavia Praha B 4:1, 1:2, Plzeň B – Klatovy 2:2, 4:1, Čtyři Dvory – Písek 1:2, 1:3.

Starší

 1. Slavia Praha B⋌ 18 16 1  1­ 57:11 49
2. J. Hradec⋌ 18 12 1­  5 34:26 37
3. Vejprnice⋌ 18 11 3 ­ 4 43:18 36
4. Meteor Praha⋌ 18  9 5 ­ 4 40:15 32
5. Klatovy⋌ 18  9 5 ­ 4 46:25 32
6. Tábor⋌ 18  9 3­  6 45:28 30
7. Plzeň B⋌ 18  9 1  8­ 31:35 28
8. Písek⋌ 18  8 3­  7 38:27 27
9. Č. Budějovice B⋌ 18  6 4  8­ 19:24 22
10. Sušice⋌ 18  6 2 ­10 18:17 20
11. M. Příbram B⋌ 18  6 1 11­ 26:48 19
12. Rokycany⋌ 18  5 1 ­12 21:36 16
13. Sedlčany⋌ 18  3 1 ­14 12:55 10
14. Čtyři Dvory⋌ 18  1 1 ­16  5:70  4

Mladší

 1. Písek⋌ 18 16 1­  1 63:10 49
 2. M. Příbram B⋌ 18 15 3  0­ 60:8  48
3. Slavia Praha B⋌ 18 14 2  2­ 54:11 44
4. Sedlčany⋌ 18 11 4 ­ 3 45:27 37
5. Č. Budějovice⋌ 18  9 2 ­ 7 31:36 29
6. Sušice⋌ 18  7 3 ­ 8 19:20 24
7. Rokycany⋌ 18  6 3 ­ 9 27:33 21
8. Meteor Praha⋌ 18  6 1 ­11 26:30 19
9. Plzeň B⋌ 18  6 1 11­ 27:43 19
10. Vejprnice⋌ 18  5 3 ­10 21:39 18
11. Tábor⋌ 18  5 2­ 11 19:46 17
12. Klatovy⋌ 18  4 3 ­11 26:45 15
13. J. Hradec⋌ 18  4 2­ 12 12:39 14
14. Čtyři Dvory⋌ 18  2 2 ­14  6:49  8

Skupina B

18. kolo: K. Vary – Dukla Praha 1:2, 0:5, Most B – Česká Lípa 2:2, 4:0, Teplice B – Ústí n. L. 1:3, 2:6, Vikt. Žižkov – Sparta Praha B 1:1, 0:0, Junior Praha – Tachov 2:1, 5:7, Kladno – FŠ Most 7:0, 9:0, Podolí – Děčín 1:0, 2:1.

Starší

 1. Kladno⋌ 18 15 1 ­ 2 70:17 46
2. V. Žižkov⋌ 18 11 4­  3 55:21 37
3. Dukla Praha⋌ 18 10 5 ­ 3 38:25 35
4. Teplice B⋌ 18 10 3  5­ 51:31 33
5. Ústí n. L.⋌ 18  9 2  ­7 49:32 29
6. Podolí⋌ 18  8 4 ­ 6 23:33 28
7. Tachov⋌ 18­  7 4  7 30:28 25
8. K. Vary⋌ 18  6 5 ­ 7 22:29 23
9. Junior Praha⋌ 18  7 2 ­ 9 30:50 23
10. Děčín⋌ 18  6 3­  9 27:29 21
11. Sparta Praha B⋌ 18  6 2 10­ 41:37 20
12. Most B⋌ 18  6 2 10­ 32:43 20
13. FŠ Most⋌ 18  4 1 1­3 17:70 13
14. Česká Lípa⋌ 18  1 2 ­15 16:56  5

Mladší
1. Kladno⋌ 18 16 2 ­ 0 84:4  50
2. Ústí n. L.⋌ 18 15 2  ­1 77:18 47
3. Sparta Praha B⋌ 18 13 4  1­ 77:12 43
4. Dukla Praha⋌ 18 13 2 ­ 3 58:16 41
5. V. Žižkov⋌ 18  8 1­  9 27:44 25
6. Děčín⋌ 18  8 0­ 10 32:38 24
7. K. Vary⋌ 18  7 3 ­ 8 37:48 24
8. Podolí⋌ 18  8 0 ­10 25:42 24
9. Teplice B⋌ 18  7 1 10­ 34:33 22
10. Junior Praha⋌ 18  6 4 ­ 8 26:43 22
11. Tachov⋌ 18­  6 0 12 34:56 18
12. Most B⋌ 18  3 3 12­ 17:51 12
13. Česká Lípa⋌ 18  3 0 ­15  9:54  9
14. FŠ Most⋌ 18  1 2 1­5  7:85  5

Skupina C

18. kolo: Hr. Králové B – Č. Třebová 3:0, 6:1, Pěnčín/Turnov – Svitavy 0:4, 3:0, Ol. Hr. Králové – T. Pardubice 6:1, 5:0, Chrudim – Vysoké Mýto 2:1, 5:0, FK Kolín – St. Boleslav 4:1, 7:0, Náchod/Deštné – Liberec 1:4, 3:5, Ml. Boleslav B – Cidlina 3:5, 1:5.

Starší

 1. Liberec⋌ 18 16 2­  0 55:10 50
2. Chrudim⋌ 18 13 2­  3 49:16 41
3. Cidlina⋌ 18 12 1 ­ 5 51:25 37
4. FK Kolín⋌ 18 11 2­  5 45:31 35
5. Ol. Hr. Králové⋌ 18  9 5 ­ 4 55:30 32
6. Náchod/Deš­tné⋌ 18  9 5  4 49:24 32
7. Ml. Boleslav B⋌ 18  7 5  6­ 39:31 26
8. Vysoké Mýto⋌ 18  7 4 ­ 7 32:23 25
9. Hr. Králové⋌ 18  6 4 ­ 8 34:29 22
10. Svitavy⋌ 18  6 3 ­ 9 27:25 21
11. St. Boleslav⋌ 18  3 3­ 12 25:60 12
12. Č. Třebová⋌ 18  2 4 ­12 14:44 10
13. T. Pardubice⋌ 18  3 1 ­14 16:66 10
14. Pěnčín/Tur­nov⋌ 18  0 3 15  9:86  3

Mladší

 1. Chrudim⋌ 18 16 1­  1 89:13 49
2. Ol. Hr. Králové⋌ 18 15 1 ­ 2 54:14 46
3. Liberec⋌ 18 13 3­  2 76:21 4
4. Náchod/Deš­tné⋌ 18 11 4  3 49:27 37
5. Cidlina⋌ 18 11 3 ­ 4 45:20 36
6. FK Kolín⋌ 18  9 1­  8 57:38 28
7. Hr. Králové⋌ 18  8 3 ­ 7 38:32 27
8. Vysoké Mýto⋌ 18  6 6 ­ 6 33:29 24
9. Č. Třebová⋌ 18  6 2 ­10 34:56 20
10. Svitavy⋌ 18  5 1 ­12 17:41 16
11. Ml. Boleslav⋌ 18  4 3­ 11 29:54 15
12. T. Pardubice⋌ 18  2 2 ­14  7:59  8
13. Pěnčín/Tur­nov⋌ 18  2 2 14 17:79  8
14. St. Boleslav⋌ 18  1 2­ 15 14:76  5

Krajské přebory a I. A třídy dorostu a žáků
Dorost – Krajský přebor

22. kolo: Beroun-AFK Kolín 0:0 (starší), 2:2 (mladší), Kosmonosy – Týnec n. S. 4:0, 0:0, Brandýs n. L. – Poděbrady 5:0, 14:1, Novo Kladno – FK Kolín B 4:2, 3:0, St. Boleslav – Votice 2:1, 2:1, Nymburk – Dobříš 5:0, 0:0, Vlašim – Hořovice 3:1, 1:0, Slaný - Sedlčany 1:4, 0:4.

Starší

 1. Hořovice⋌ 22 14 4 ­ 4 57:26 46
2. Vlašim⋌ 21 14 1­  6 67:32 43
3. Nymburk⋌ 20 13 4  ­3 38:13 43
4. Slaný⋌ 22 12 6 ­ 4 53:26 42
5. Beroun⋌ 22 11 7  ­4 58:37 40
6. Brandýs n. L.⋌ 22 13 0  ­9 54:42 39
7. Kosmonosy⋌ 22 11 5 ­ 6 45:32 38
8. FK Kolín B⋌ 22 10 3  9­ 55:53 33
 9. Dobříš⋌ 21  8 6­  7 44:43 30
10. St. Boleslav⋌ 22  8 4­ 10 39:50 28
11. AFK Kolín⋌ 21  8 3­ 10 42:48 27
12. Novo Kladno⋌ 21  7 4 ­10 47:44 25
13. Sedlčany⋌ 21  6 1 ­14 46:58 19
14. Votice⋌ 22  5 1 ­16 26:53 16
15. B. Poděbrady⋌ 22  4 4 ­14 34:79 16
16. Týnec n. S⋌ 21  1 1 19­ 17:86  4

Mladší

 1. Hořovice⋌ 22 16 3 ­ 3 79:15  51
2. St. Boleslav⋌ 22 15 2­  5 54:38  47
3. Kosmonosy⋌ 22 13 6 ­ 3 56:19  45
4. Votice⋌ 22 14 2 ­ 6 52:25  44
5. Beroun⋌ 22 12 3  ­7 48:35  39
6. Vlašim⋌ 21 12 2­  7 52:40  38
7. FK Kolín B⋌ 22 11 2  9­ 53:37  35
8. Novo Kladno⋌ 21 10 3 ­ 8 49:26  33
 9. Sedlčany⋌ 21 10 3 ­ 8 62:43  33
10. Slaný⋌ 22 10 3 ­ 9 61:43  33
11. Dobříš⋌ 21  9 3­  9 52:41  30
12. Nymburk⋌ 20  8 6  ­6 37:29  30
13. AFK Kolín⋌ 21  4 1­ 16 38:82  13
14. Brandýs n. L.⋌ 22  3 3 1­6 28:71  12
15. B. Poděbrady⋌ 22  3 0 ­19 29:131  9
16. Týnec n. S⋌ 21  0 2 19­ 12:87   2

Dorost – I. A třída

Skupina A

18. kolo: Tn. Rakovník – Č. Kralupy 3:1, Velvary – N. Strašecí 1:6, Velký Borek – Zlonice 3:0, K. Kralupy – Mělník 2:0, Unhošť – Lužec 1:3, Kročehlavy – Nelahozeves 5:0, Byšice – Sp. Kladno 4:0.

 1. Mělník⋌ 18 13 3­  2 75:26  42
2. Č. Kralupy⋌ 18 13 2 ­ 3 62:19  41
3. K. Kralupy⋌ 18 12 3 ­ 3 59:23  39
4. Kročehlavy⋌ 18 10 4 ­ 4 61:30  34
5. Tn. Rakovn⋌ 18 10 3  ­5 65:29  33
6. N. Strašec⋌ 18 10 3­  5 73:40  33
7. Sp. Kladno⋌ 18 10 1 ­ 7 36:36  31
8. Byšice⋌ 18  7 1 ­10 44:43  22
9. Velvary⋌ 18  7 1 ­10 50:57  22
10. Velký Bore⋌ 18  6 2 ­10 25:34  20
11. Lužec⋌ 18  5 3­ 10 32:63  18
12. Nelahozeve⋌ 18  5 2 ­11 24:56  17
13. Unhošť⋌ 18  4 0 1­4 26:72  12
14. Zlonice⋌ 18  0 0 ­18 12:116  0

Skupina B

18. kolo: Jirny – Pěčice 1:3, Lysá n. L. – Zeleneč 3:1, Mn. Hradiště – Dol. Bousov 2:0, Kost. Hlavno – Litol 9:0, Krnsko – Semice 1:3, Akuma MB – Sn. Poděbrady 1:2, Kostomlaty – Luštěnice 1:3.

 1. Mn. Hradiště⋌ 18 15 3 ­ 0 57:14  48
2. Pěčice⋌ 18 12 4 ­ 2 61:18  40
3. Luštěnice⋌ 18 12 1 ­ 5 55:21  37
4. Kost. Hlavno⋌ 18 12 1 ­ 5 59:30  37
5. Krnsko⋌ 18  9 5 ­ 4 48:23  32
6. Sn. Poděbrady⋌ 18  9 3 ­ 6 36:27  30
7. Semice⋌ 18  8 4 ­ 6 36:20  28
8. Zeleneč⋌ 18  8 2­  8 42:38  26
9. Akuma MB⋌ 18  7 2  ­9 27:32  23
10. Dol. Bousov⋌ 18  6 4­  8 27:37  22
11. Jirny⋌ 18  6 2 ­10 33:35  20
12. Lysá n. L.⋌ 18  4 1 1­3 21:56  13
13. Kostomlaty⋌ 18  2 0 ­16 17:70   6
14. Litol⋌ 18  0 0­ 18 11:109  0

Skupina C

18. kolo: Kluky – Kunice 2:5, Uhl. Janovice – Sázava 2:1, Dol. Kralovice – Stř. Skalice 3:1, Veltruby – Velim 2:7, Pečky – Kouřim 6:0, Říčany – Český Brod 2:2, Libodřice – Zásmuky 5:3.

 1. Kunice⋌ 18 15 1 ­ 2 77:20 46
2. Velim⋌ 18 15 1­  2 71:19 46
3. Pečky⋌ 18 12 2 ­ 4 62:26 38
4. Český Brod⋌ 18 12 2­  4 54:33 38
5. Veltruby⋌ 18  9 1 ­ 8 31:40 28
6. Říčany⋌ 18  7 5 ­ 6 47:45 26
7. Kouřim⋌ 18  7 5­  6 39:41 26
8. D. Kralovice⋌ 18  7 3 ­ 8 36:33 24
9. Libodřice⋌ 18  6 3 ­ 9 39:54 21
10. Kluky⋌ 18  5 2 ­11 28:37 17
11. Stř. Skalice⋌ 18  3 6 ­ 9 21:61 15
12. Sázava⋌ 18  4 1 ­13 28:55 13
13. Uhl. Janovice⋌ 18  2 5 ­11 20:55 11
14. Zásmuky⋌ 18  2 3 ­13 27:61  9

Skupina D

18. kolo: Všeradice – Rožmitál 10:2, Černolice – Jílové 0:3, Loděnice – Žebrák 3:0, Nový Knín – Průhonice 2:1, Benešov – Nespeky 2:4, Králův Dvůr – Petrovice 4:0, Zdice – Sedlec/Prčice 2:2.

 1. Černolice⋌ 18 14 3 ­ 1 89:13 45
2. Nový Knín⋌ 18 13 3­  2 59:23 42
3. Jílové⋌ 18 11 5 ­ 2 44:20 38
4. Sedlec/Prči­ce⋌ 18 11 3  4 58:23 36
5. Králův Dvůr⋌ 18 10 2­  6 51:23 32
6. Všeradice⋌ 18  9 2 ­ 7 47:40 29
7. Průhonice⋌ 18  8 2 ­ 8 34:48 26
8. Loděnice⋌ 18  8 1 ­ 9 30:37 25
9. Zdice⋌ 18  6 6 ­ 6 39:41 24
10. Petrovice⋌ 18  6 5 ­ 7 31:44 23
11. Rožmitál⋌ 18  4 1­ 13 42:77 13

12. Benešov⋌ 18  3 3­ 12 39:69 12
13. Nespeky⋌ 18  3 1 ­14 25:89 10
14. Žebrák⋌ 18  1 ­1 16 19:60  4

Žáci – Krajský přebor

22. kolo: Votice – Slaný 0:3, 3:0, Kosmonosy – Beroun 2:1, 0:2, Lysá n. L. – Nymburk 0:3, 7:0, Čáslav – SK Kladno 4:1, 2:2, Kutná Hora – SK Rakovník 0:1, 2:1, Jílové – Tn. Rakovník 1:0,3:0, Čelákovice – Sp. Příbram 2:1, 0:6, Benešov – Mn. Hradiště 5:1, 3:0.

Starší

 1. Nymburk⋌ 22 18 3  ­1 60:12 57
2. Čáslav⋌ 22 17 5­  0 66:13 56
3. SK Kladno⋌ 22 14 4 ­ 4 79:28 46
4. Benešov⋌ 22 13 6­  3 70:21 45
5. Lysá n. L.⋌ 22 14 3  ­5 52:32 45
6. SK Rakovník⋌ 22 12 3­  7 45:28 39
7. Mn. Hradiště⋌ 22 10 5 ­ 7 36:34 35
8. Kosmonosy⋌ 22  9 4 ­ 9 40:32 31
9. Jílové⋌ 22  9 2 ­11 47:43 29
10. Beroun⋌ 22  8 4 1­0 32:32 28
11. Tn. Rakovník⋌ 22  6 4­ 12 24:50 22
12. Slaný⋌ 22  6 3 ­13 24:65 21
13. Sp. Příbram⋌ 22  5 ­4 13 23:43 19
14. Kutná Hora⋌ 22  4 3 ­15 35:70 15
15. Čelákovice⋌ 22  3 1 ­18 20:73 10
16. Votice⋌ 22  1 0 ­21  9:86  3

Mladší

 1. Benešov⋌ 22 19 3­  0 87:4   60
2. SK Kladno⋌ 22 18 2 ­ 2 97:17  56
3. Čáslav⋌ 22 16 3­  3 81:23  51
4. Beroun⋌ 22 13 5  ­4 46:21  44
5. Lysá n. L.⋌ 22 11 4  ­7 64:35  37
6. Jílové⋌ 22 12 1 ­ 9 38:28  37
7. SK Rakovník⋌ 22 11 3­  8 65:35  36
 8. Sp. Příbram⋌ 22 11 ­2  9 63:30  35
9. Kosmonosy⋌ 22 10 3 ­ 9 44:38  33
10. Mn. Hradiště⋌ 22  7 3 ­12 29:44  24
11. Kutná Hora⋌ 22  5 8 ­ 9 23:41  23
12. Čelákovice⋌ 22  6 1 ­15 35:82  19
13. Nymburk⋌ 22  4 4 1­4 24:54  16
14. Votice⋌ 22  4 4 ­14 18:91  16
15. Tn. Rakovník⋌ 22  3 3­ 16 10:75  12
16. Slaný⋌ 22  1 1 ­20 10:116  4

Žáci – I. A třída

Skupina A

18. kolo: SK Rakovník B – Hořovice B 0:2, 1:0,, Novo Kladno – N. Strašecí 1:1, 1:5, Rožmitál – Králův Dvůr 5:1, 0:7, Rudná – Kralupy 1:3, 3:1, Brandýsek – Dobříš 0:5, 2:2, Kročehlavy – Velvary 0:2, 5:1, Zdice – Sp. Kladno 0:1, 0:6.

Starší

 1. Dobříš⋌ 18 16 2­  0 63:7  50
2. N. Strašecí⋌ 18 10 5 ­ 3 37:15 35
3. Rudná⋌ 18 11 1 ­ 6 45:26 34
4. SK Rakovník B⋌ 18 10 3  5­ 49:34 33
5. Hořovice B⋌ 18  8 3  7­ 40:38 27
6. Králův Dvůr⋌ 18  8 0­ 10 52:51 24
7. Velvary⋌ 18  7 2 ­ 9 23:31 23
8. Novo Kladno⋌ 18  6 5 ­ 7 34:57 23
 9. Rožmitál⋌ 18  7 1­ 10 50:39 22
10. Sp. Kladno⋌ 18  6 4 ­ 8 29:38 22
11. Kročehlavy⋌ 18  7 1 ­10 25:34 22
12. Kralupy⋌ 18  6 4 ­ 8 24:33 22
13. Brandýsek⋌ 18  4 2­ 12 18:65 14
14. Zdice⋌ 18  2 3 ­13 15:36  9

Mladší

 1.  N. Strašecí⋌ 18 17 0 ­ 1 86:8  51
2. Sp. Kladno⋌ 18 14 2 ­ 2 83:12 44
3. Kročehlavy⋌ 18 14 2 ­ 2 60:15 44
4. Králův Dvůr⋌ 18 13 0­  5 69:18 39
5. Kralupy⋌ 18 10 4 ­ 4 47:18 34
 6. Dobříš⋌ 18 10 3­  5 56:22 33
7. Hořovice B⋌ 18  9 0  9­ 39:48 27
8. SK Rakovník B⋌ 18  8 1  9­ 32:57 25
9. Rudná⋌ 18  7 3 ­ 8 26:39 24
10. Rožmitál⋌ 18  4 1­ 13 25:75 13
11. Velvary⋌ 18  4 1 ­13 22:72 13
12. Novo Kladno⋌ 18  3 2 ­13 14:52 11
13. Brandýsek⋌ 18  3 1­ 14 12:70 10
14. Zdice⋌ 18  0 0 ­18 10:75  0

Skupina B

18. kolo: Beck Mělník – Pěčice 0:2, 0:5, Brandýs n. L. – Pečky 4:2, 10:2, Velký Borek – Krnsko 3:2, 8:0, Pš. Mělník – Nymburk B 2:0, 7:0, Boh. Poděbrady – Semice 0:2, 0:1, Benátky n. J. – Sn. Poděbrady 5:1, 2:0, Libiš – Odol. Voda 3:4, 4:0.

Starší

 1. Pš. Mělník⋌ 18 15 0­  3 77:32  45
2. Pěčice⋌ 18 13 0 ­ 5 55:29  39
3. Semice⋌ 18 13 0 ­ 5 51:25  39
4. Pečky⋌ 18 12 1 ­ 5 74:30  37
5. Velký Borek⋌ 18 12 1­  5 59:18  37
6. Libiš⋌ 18 10 4­  4 36:25  34
7. Brandýs n. L.⋌ 18  8 3  ­7 38:31  27
8. Odol. Voda⋌ 18  8 1 ­ 9 67:59  25
9. Nymburk B⋌ 18  7 2  9­ 36:52  23
10. Boh. Poděbrady⋌ 18  5 4 ­ 9 28:34  19
11. Krnsko⋌ 18  5 1 ­12 31:40  16
12. Benátky n J..⋌ 18  4 2 1­2 23:64  14
13. Beck Mělník⋌ 18  3 2­ 13 24:59  11
14. Sn. Poděbrady⋌ 18  0 1 ­17  8:109  1

Mladší

 1. Brandýs n. L.⋌ 18 17 0  ­1 100:6  51
2. Pš. Mělník⋌ 18 17 0­  1  84:6  51
3. Velký Borek⋌ 18 13 1­  4  52:15 40
4. Libiš⋌ 18 12 1­  5  60:28 37
5. Pěčice⋌ 18 11 1 ­ 6  75:19 34
6. Benátky n. J.⋌ 18 10 1  ­7  44:35 31
7. Semice⋌ 18  8 3 ­ 7  36:37 27
8. B. Poděbrady⋌ 18  8 1 ­ 9  35:36 25
9. Nymburk B⋌ 18  8 0 10­  45:74 24
10. Pečky⋌ 18  4 4 ­10  24:66 16
11. Odol. Voda⋌ 18  3 3 ­12  26:52 12
12. Krnsko⋌ 18  3 0 ­15  13:91  9
13. Sn. Poděbrady⋌ 18  2 2 ­14   7:55  8
14. Beck Mělník⋌ 18  1 1­ 16  11:92  4

Skupina C

18. kolo: Kouřim – Čáslav B 1:2, 1:6, AFK Kolín – FK Kolín B 0:6, 1:2, Malešov – Vlašim 0:4, 0:4, Úvaly – Týnec n. S. 2:4, 1:11, Sázava – Nespeky 6:3, 3:10, Říčany – Český Brod 3:0, 11:0, Uhl. Janovice – Sedl/Prčice 0:2, 1:5.

Starší

 1. Vlašim⋌ 18 15 1­  2 58:9  46
2. Český Brod⋌ 18 14 3­  1 65:18 45
3. Říčany⋌ 18 12 3 ­ 3 58:16 39
4. FK Kolín B⋌ 18 11 3  4­ 53:22 36
5. Malešov⋌ 18 10 2­  6 46:25 32
6. Sázava⋌ 18  9 4 ­ 5 41:23 31
7. Sedl/Prči­ce⋌ 18  9 2  7 27:20 29
8. Čáslav B⋌ 18  7 2  9­ 35:44 23
9. AFK Kolín⋌ 18  6 2­ 10 35:49 20
10. U. Janovice⋌ 18  6 2 ­10 34:48 20
11. Kouřim⋌ 18  4 4­ 10 19:58 16
12. Úvaly⋌ 18  4 2 ­12 31:50 14
13. Týnec n. S⋌ 18  4 0 14­ 19:69 12
14. Nespeky⋌ 18  0 0 ­18 20:90  0

Mladší

 1. Říčany⋌ 18 14 3 ­ 1 107:18  45
2. Vlašim⋌ 18 15 0­  3  77:15  45
3. Sedl/Prči­ce⋌ 18 14 1  3  64:16  4
4. Čáslav B⋌ 18 12 3  3­  62:23  39
5. Týnec n. S⋌ 18 12 3  3­  64:32  39
6. Nespeky⋌ 18  9 3 ­ 6  65:47  30
7. FK Kolín B⋌ 18  9 0  9­  40:52  27
8. Český Brod⋌ 18  7 0­ 11  43:55  21
9. AFK Kolín⋌ 18  6 2­ 10  51:39  20
10. Sázava⋌ 18  6 0 ­12  39:58  18
11. Malešov⋌ 18  6 0­ 12  26:65  18
12. Úvaly⋌ 18  4 1 ­13  21:70  13
13. Kouřim⋌ 18  3 2­ 13  26:86  11
14. Uhl. Janovice⋌ 18  0 0 ­18   5:114  0