VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky vyšších fotbalových soutěží mládeže

Čechy/ Jaké byly výsledky v mládežnických soutěžích fotbalu od 1. ligy dorostu po I. A třídu žáků?

7.4.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Tomáš Koníček

Česká liga dorostu

19. kolo: Liberec – Č. Budějovice B 2:0 (starší), 3:2 (mladší), Motorlet – Teplice 2:1, 1:1, Plzeň B – Pardubice 1:3, 1:1, Bohemians B – M. Příbram B 2:1, 3:2, Hr. Králové B – Kladno 1:2, 2:0, Blšany – Sparta Praha B 1:4, 1:9, Slavia Praha B – FK Kolín 6:0, 3:2, Most – Jablonec 3:1, 3:1.

Starší

 1. Most⋌ 19 16 1  ­2 48:18 49

 2. Slavia Praha B⋌ 19 11 4 ­ 4 54:18 37

 3. Teplice⋌ 19 11 2 ­ 6 47:35 35

 4. Bohemians B ⋌ 19 10 4  5 ­31:22 34

 5. Pardubice⋌ 19  9 5 ­ 5 33:16 32

 6. Jablonec⋌ 19 10 2­  7 39:30 32

 7. Sparta Praha B⋌ 19 10 2 ­ 7 37:30 32

 8. Motorlet⋌ 19  9 4­  6 32:29 31

 9. Liberec⋌ 19  9 4­  6 31:30 31

10. Kladno⋌ 19  7 4 ­ 8 34:28 25

11. Hr. Králové⋌ 19  6 3 ­10 25:25 21

12. Plzeň B⋌ 19  5 5  9­ 27:32 20

13. Č. Budějovice B⋌ 19  4 4 ­11 25:38 16

14. Blšany⋌ 19  4 1 ­14 20:58 13

15. M. Příbram B⋌ 19  3 3 13­ 23:59 12

16. FK Kolín⋌ 19  3 2­ 14 23:61 11

Mladší

 1. Sparta Praha B⋌ 19 15 2 ­ 2 78:21 47

 2. Most⋌ 19 11 5  ­3 44:20 38

 3. Slavia Praha B⋌ 19 12 2 ­ 5 42:20 38

 4. Pardubice⋌ 19  9 6 ­ 4 27:18 33

 5. Motorlet⋌ 19  9 5­  5 47:26 32

 6. Liberec⋌ 19  9 4­  6 32:26 31

 7. Plzeň B⋌ 19  9 3  7­ 30:25 30

 8. Jablonec⋌ 19 10 0­  9 31:28 30

 9. Bohemians B⋌ 19  7 6  6 ­27:31 27

10. Hr. Králové⋌ 19  6 6 ­ 7 25:23 24

11. Teplice⋌ 19  6 6 ­ 7 19:24 24

12. Kladno⋌ 19  6 4 ­ 9 28:35 22

13. FK Kolín⋌ 19  4 5­ 10 23:44 17

14. M. Příbram B⋌ 19  5 2 12­ 26:49 17

15. Č. Budějovice B⋌ 19  4 2 ­13 15:35 14

16. Blšany⋌ 19  1 0 ­18  9:78  3

Česká divize dorostu

Skupina A

15. kolo: Strakonice – Vejprnice 2:2, 0:1, Sp. Příbram – Klatovy 1:3, 3:1, Motorlet B – Tábor 0:1, 5:1, Benešov – Rokycany 3:3, 2:0, Podolí – Libuš 1:0, 1:2, Prachatice – ZČE Plzeň 1:0, 3:0, Prazd. Plzeň – Meteor Praha 0:1, 3:1.

Starší

 1. Meteor Praha⋌ 15 11 0 ­ 4 32:20 33

 2. Rokycany⋌ 15 10 2 ­ 3 34:17 32

 3. Strakonice⋌ 15  8 3 ­ 4 31:17 27

 4. Vejprnice⋌ 15  7 3 ­ 5 31:22 24

 5. Prachatice⋌ 15  8 0 ­ 7 25:19 24

 6. Motorlet B⋌ 15  7 2  6­ 27:21 23

7. Sp. Příbram⋌ 15  7 ­2  6 24:27 23

 8. Klatovy⋌ 15  7 1 ­ 7 33:29 22

 9. Libuš⋌ 15  6 2­  7 16:23 20

10. Podolí⋌ 15  5 3 ­ 7 22:27 18

11. Tábor⋌ 15  5 3­  7 21:29 18

12. Benešov⋌ 15  4 4­  7 25:29 16

13. ZČE Plzeň⋌ 15  4 ­0 11 15:33 12

14. Prazd. Plzen⋌ 15  2 ­3 10 15:38  9

Mladší

 1. Meteor Praha⋌ 15 10 4 ­ 1 45:11 34

 2. Motorlet B⋌ 15 10 3  2­ 31:11 33

 3. Podolí⋌ 15 10 2 ­ 3 29:14 32

 4. Vejprnice⋌ 15  9 2 ­ 4 35:18 29

 5. Prachatice⋌ 15  8 4 ­ 3 35:16 28

 6. Libuš⋌ 15  7 2­  6 24:32 23

 7. Benešov⋌ 15  6 1­  8 31:36 19

 8. Tábor⋌ 15  5 3­  7 22:29 18

 9. Strakonice⋌ 15  3 6 ­ 6 13:14 15

10. Rokycany⋌ 15  4 3 ­ 8 18:29 15

11. Sp. Příbram⋌ 15  3 ­5  7 17:28 14

12. Prazd. Plzen⋌ 15  3 ­4  8 20:36 13

13. Klatovy⋌ 15  3 3 ­ 9 20:41 12

14. ZČE Plzeň⋌ 15  2 ­2 11 11:36  8

Skupina B

15. kolo: Most – Rakovník 5:0, 4:0, Děčín – Česká Lípa 1:1, 1:1, Admira Praha – Vikt. Žižkov 1:0, 1:4, Kladno B – Sokolov 2:0, 1:1, Junior Praha – Ústí n. L. 5:3, 2:0, Dukla Praha – Roudnice 2:1, 1:0, K. Vary – Neratovice 2:1, 0:0.

Starší

 1. Sokolov⋌ 15 11 0­  4 39:17 33

 2. Dukla Praha⋌ 15 10 2 ­ 3 47:19 32

 3. Vikt. Žižkov⋌ 15  9 2­  4 41:22 29

 4. Most⋌ 15  9 2  ­4 36:19 29

 5. K. Vary⋌ 15  8 4 ­ 3 45:27 28

 6. Roudnice⋌ 15  8 4 ­ 3 29:16 28

 7. Ústí n. L.⋌ 15  9 0  ­6 52:28 27

 8. Kladno B⋌ 15  8 1  6­ 34:23 25

 9. Junior Praha⋌ 15  7 3 ­ 5 26:33 24

10. Děčín⋌ 15  5 2­  8 22:32 17

11. Česká Lípa⋌ 15  5 1 ­ 9 22:40 16

12. Admira Praha⋌ 15  3 0 ­12 14:49  9

13. Neratovice⋌ 15  2 1 ­12 15:34  7

14. Rakovník⋌ 15  0 0­ 15  8:71  0

Mladší

 1. Sokolov⋌ 15 12 2­  1 51:8  38

 2. Vikt. Žižkov⋌ 15 11 1­  3 42:19 34

 3. Junior Praha⋌ 15  9 2 ­ 4 33:15 29

 4. Ústí n. L.⋌ 15  9 1  ­5 51:27 28

 5. Dukla Praha⋌ 15  8 3 ­ 4 33:15 27

 6. K. Vary⋌ 15  7 4 ­ 4 28:19 25

 7. Most⋌ 15  8 1  ­6 34:35 25

 8. Kladno B⋌ 15  7 3  5­ 31:28 24

 9. Neratovice⋌ 15  6 2 ­ 7 22:25 20

10. Roudnice⋌ 15  4 3 ­ 8 16:26 15

11. Děčín⋌ 15  3 3­  9 22:49 12

12. Admira Praha⋌ 15  2 3 ­10 24:47  9

13. Česká Lípa⋌ 15  2 2 ­11 13:38  8

14. Rakovník⋌ 15  1 2­ 12  8:57  5

Skupina C

15. kolo: Liberec B – Nový Bydžov 4:0, 1:1, Pardubice B – Jablonec B 2:0, 2:4, Ml. Boleslav B – Pěnčín/Turnov 5:1, 5:1, Český Dub – SK Chrudim 0:1, 2:4, Čelákovice – Náchod/Deštné 0:2, 6:2, AFK Chrudim – Čáslav 4:0, 3:0, Kutná Hora – Ol. Hr. Králové 1:3, 1:2.

Starší

 1. Ml. Boleslav⋌ 15 12 1­  2 49:11 37

 2. Liberec B⋌ 15 10 3  2­ 43:17 33

 3. AFK Chrudim⋌ 15 10 2­  3 35:10 32

 4. Ol. Hr. Králové⋌ 15  9 2 ­ 4 32:20 29

 5. Nový Bydžov⋌ 14  9 1­  4 43:20 28

 6. Čáslav⋌ 15  8 2­  5 22:19 26

 7. Pardubice ⋌ 15  5 5  5 ­19:21 20

 8. Jablonec B⋌ 14  6 1  7­ 37:27 19

 9. Náchod/Deš­tné⋌ 15  6 1  8 24:29 19

10. Kutná Hora⋌ 15  4 3 ­ 8 17:35 15

11. Pěnčín/Tur­nov⋌ 15  4 2  9 18:34 14

12. Čelákovice⋌ 15  2 4 ­ 9 18:46 10

13. SK Chrudim⋌ 15  3 1­ 11 16:47 10

14. Český Dub⋌ 15  1 2 ­12  9:46  5

Mladší

 1. Nový Bydžov⋌ 14 13 1­  0 43:9  40

 2. Pardubice ⋌ 15 11 1  3 ­44:15 34

 3. AFK Chrudim⋌ 15 11 0­  4 44:17 33

 4. Jablonec B⋌ 14 10 1  3­ 41:15 31

 5. Liberec B⋌ 15  9 2  4­ 31:13 29

 6. Ol. Hr. Králové⋌ 15  8 2 ­ 5 37:24 26

 7. Ml. Boleslav⋌ 15  7 4­  4 30:21 25

 8. Čáslav⋌ 15  5 3­  7 24:34 18

 9. Náchod/Deš­tné⋌ 15  5 2  8 34:45 17

10. Pěnčín/Tur­nov⋌ 15  4 2  9 19:41 14

11. SK Chrudim⋌ 15  4 1­ 10 19:36 13

12. Čelákovice⋌ 15  3 1 ­11 19:41 10

13. Kutná Hora⋌ 15  2 3 ­10 15:56  9

14. Český Dub⋌ 15  0 1 ­14 13:46  1

Česká liga žáků

19. kolo: Pardubice – Slavia Praha 3:0, 0:6, Hořovice – Most 2:2, 0:3, Plzeň – Neratovice 2:0, 9:2, Sokolov – Ml. Boleslav 1:3, 2:2, Sparta Praha – Hr. Králové 1:0, 3:1, Příbram – Bohemians 1:2, 1:1, Jablonec – Motorlet 2:1, 2:2, Č. Budějovice – Teplice 1:2, 1:1.

Starší

 1. Slavia Praha⋌ 19 12 1 ­ 6 50:24 37

 2. Č. Budějovice⋌ 19 11 3 ­ 5 37:22 36

 3. Bohemians 1905⋌ 19 11 2­  6 42:34 35

 4. Plzeň⋌ 19 ­10 4  5 34:20 34

 5. Teplice⋌ 19 10 3 ­ 6 41:23 33

6. Příbram⋌ 19 10 ­3  6 39:26 33

 7. Hr. Králové⋌ 19 10 2 ­ 7 41:23 32

 8. Ml. Boleslav⋌ 19  9 3­  7 37:25 30

 9. Pardubice⋌ 19  8 5 ­ 6 24:26 29

10. Sparta Praha⋌ 19  9 1 ­ 9 25:31 28

11. Jablonec⋌ 19  6 5­  8 32:24 23

12. Motorlet⋌ 19  6 4­  9 22:34 22

13. Most⋌ 19  5 5  ­9 22:32 20

14. Sokolov⋌ 19  5 4­ 10 30:42 19

15. Hořovice⋌ 19  5 3 ­11 31:44 18

16. Neratovice⋌ 19  0 2 ­17  9:86  2

Mladší

 1. Slavia Praha⋌ 19 18 0 ­ 1 101:8   54

 2. Sparta Praha⋌ 19 17 0 ­ 2  79:14  51

 3. Plzeň⋌ 19 ­12 1  6  54:26  37

 4. Motorlet⋌ 19 11 4­  4  45:27  37

 5. Teplice⋌ 19 10 5 ­ 4  36:25  35

 6. Hr. Králové⋌ 19 11 1 ­ 7  49:22  34

 7. Ml. Boleslav⋌ 19 10 3­  6  37:15  33

 8. Jablonec⋌ 19  8 4­  7  31:28  28

 9. Bohemians⋌ 19  8 3  ­8  31:28  27

10. Sokolov⋌ 19  8 3­  8  35:35  27

11. Příbram⋌ 19  6 ­2 11  29:41  20

12. Most⋌ 19  5 4 1­0  24:47  19

13. Pardubice⋌ 19  5 3 ­11  23:48  18

14. Č. Budějovice⋌ 19  4 2 ­13  26:34  14

15. Hořovice⋌ 19  1 0 ­18  11:101  3

16. Neratovice⋌ 19  0 1 ­18  11:123  1

Česká divize žáků

Skupina A

15. kolo: Klatovy – Vejprnice 0:2, 2:2, Meteor Praha – Č. Budějovice B 0:0, 4:0, Sedlčany – Příbram B 2:3, 0:3, J. Hradec – Rokycany 0:1, 2:5, Sušice – Plzeň B 1:2, 3:1, Tábor – Čtyři Dvory 6:0, 1:0, Slavia B – Písek 3:1, 0:2.

Starší

 1. Slavia Praha B⋌ 14 13 1  0­ 45:5  40

 2. Vejprnice⋌ 15  9 3 ­ 3 36:12 30

 3. J. Hradec⋌ 15 10 0­  5 30:25 30

 4. Meteor Praha⋌ 15  8 5 ­ 2 34:11 29

 5. Klatovy⋌ 14  7 4 ­ 3 36:18 25

 6. Tábor⋌ 15  7 3­  5 39:23 24

 7. Plzeň B⋌ 15  8 0  7­ 23:25 24

 8. Písek⋌ 15  6 3­  6 30:23 21

 9. Č. Budějovice⋌ 15  5 4 ­ 6 16:20 19

10. M. Příbram B⋌ 15  6 0  9­ 25:41 18

11. Sušice⋌ 15  4 2 ­ 9 12:15 14

12. Rokycany⋌ 15  3 1 ­11 15:33 10

13. Sedlčany⋌ 15  3 1 ­11 11:43 10

14. Čtyři Dvory⋌ 15  1 1­ 13  3:61  4

Mladší

 1. Písek⋌ 15 13 1­  1 50:8  40

2. M. Příbram B⋌ 15 12 3  0­ 51:6  39

 3. Slavia Praha B⋌ 14 10 2  2­ 42:10 32

4. Sedlčany⋌ 15  8 4 ­ 3 34:24 28

 5. Č. Budějovice⋌ 15  8 1 ­ 6 25:27 25

 6. Sušice⋌ 15  7 1 ­ 7 17:16 22

 7. Rokycany⋌ 15  6 2 ­ 7 25:28 20

 8. Vejprnice⋌ 15  5 3 ­ 7 18:26 18

 9. Klatovy⋌ 14  4 2 ­ 8 23:29 14

10. J. Hradec⋌ 15  4 2­  9 10:29 14

11. Tábor⋌ 15  4 2­  9 16:41 14

12. Meteor Praha⋌ 15  4 1 ­10 19:27 13

13. Plzeň B⋌ 15  4 1 10­ 21:40 13

14. Čtyři Dvory⋌ 15  2 1 ­12  4:44  7

Skupina B

15. kolo: FŠ Most – K. Vary 1:0, 0:8, Teplice B – SIAD Most B 5:0, 1:0, Dukla Praha – Vikt. Žižkov 1:0, 6:2, Ústí n. L. – Junior Praha 5:1, 6:2, Česká Lípa – Kladno 0:5, 0:8, Sparta Praha B – Podolí 4:1, 7:0, Tachov – Děčín 2:0, 2:5.

Starší

 1. Kladno⋌ 15 12 1 ­ 2 55:16 37

 2. V. Žižkov⋌ 15 11 2­  2 53:18 35

 3. Teplice B⋌ 15  9 2  4­ 46:25 29

 4. Dukla Praha⋌ 15  8 5 ­ 2 32:20 29

 5. Tachov⋌ 15­  7 3  5 28:21 24

 6. Ústí n. L.⋌ 15  7 2  ­6 43:28 23

 7. K. Vary⋌ 15  6 4 ­ 5 20:25 22

 8. Podolí⋌ 15  6 3 ­ 6 19:32 21

 9. Sparta Praha B⋌ 15  6 1  8­ 39:31 19

10. Most B⋌ 15  5 1  9­ 27:38 16

11. Děčín⋌ 15  4 3­  8 22:28 15

12. Junior Praha⋌ 15  4 2 ­ 9 24:47 14

13. FŠ Most⋌ 15  4 1 1­0 16:56 13

14. Česká Lípa⋌ 15  1 0 ­14 13:52  3

Mladší

 1. Kladno⋌ 15 14 1 ­ 0 67:3  43

 2. Sparta Praha B⋌ 15 12 2  1­ 74:11 38

 3. Ústí n. L.⋌ 15 12 2  ­1 55:13 38

 4. Dukla Praha⋌ 15 10 2 ­ 3 49:16 32

 5. Děčín⋌ 15  8 0­  7 31:34 24

 6. Teplice B⋌ 15  7 0  8­ 31:25 21

 7. V. Žižkov⋌ 15  7 0­  8 23:33 21

 8. K. Vary⋌ 15  6 2 ­ 7 35:42 20

 9. Junior Praha⋌ 15  5 4 ­ 6 18:34 19

10. Podolí⋌ 15  6 0 ­ 9 18:39 18

11. Tachov⋌ 15­  4 0 11 25:44 12

12. Most B⋌ 15  2 3 10­ 13:43  9

13. Česká Lípa⋌ 15  3 0 ­12  9:46  9

14. FŠ Most⋌ 15  0 2 1­3  6:71  2

Skupina C

15. kolo: Liberec – Hr. Králové B 3:0, 4:2, Ol. Hr. Králové – Pěnčín/Turnov 5:1, 4:0, Č. Třebová – Chrudim 0:2, 2:5, T. Pardubice – FK Kolín 1:5, 0:5, Svitavy – Náchod/Deštné 1:0, 0:1, Vysoké Mýto – Ml. Boleslav B 1:2, 1:1, St. Boleslav – Cidlina 1:4, 0:5.

Starší

 1. Liberec⋌ 15 13 2­  0 46:8  41

 2. Chrudim⋌ 15 11 2­  2 37:12 35

 3. Cidlina⋌ 15 10 1 ­ 4 44:20 31

 4. Náchod/Deš­tné⋌ 15  9 3  3 43:15 30

 5. Ml. Boleslav⋌ 15  7 5­  3 35:20 26

 6. FK Kolín⋌ 14  8 1­  5 36:28 25

 7. Vysoké Mýto⋌ 15  7 2 ­ 6 27:17 23

 8. Ol. Hr. Králové⋌ 14  6 4 ­ 4 41:29 22

 9. Hr. Králové⋌ 15  5 3 ­ 7 31:27 18

10. Svitavy⋌ 14  4 3 ­ 7 21:21 15

11. Č. Třebová⋌ 15  2 3 ­10 13:35  9

12. T. Pardubice⋌ 15  3 0 ­12 13:50  9

13. St. Boleslav⋌ 15  2 2­ 11 18:53  8

14. Pěnčín/Tur­nov⋌ 14  0 1 13  7:77  1

Mladší

 1. Chrudim⋌ 15 13 1­  1 77:13 40

 2. Ol. Hr. Králové⋌ 14 12 1 ­ 1 38:12 37

 3. Liberec⋌ 15 11 3­  1 62:13 36

 4. Náchod/Deš­tné⋌ 15 10 3  2 41:20 33

 5. Cidlina⋌ 15  8 3 ­ 4 34:17 27

 6. Vysoké Mýto⋌ 15  6 4 ­ 5 29:20 22

 7. Hr. Králové⋌ 15  6 3 ­ 6 30:28 21

 8. Č. Třebová⋌ 15  6 1 ­ 8 31:41 19

 9. FK Kolín⋌ 14  6 0­  8 37:34 18

10. Svitavy⋌ 14  5 1 ­ 8 15:25 16

11. Ml. Boleslav⋌ 15  3 3­  9 22:40 12

12. T. Pardubice⋌ 15  2 1 ­12  6:48  7

13. St. Boleslav⋌ 15  1 2­ 12 13:62  5

14. Pěnčín/Tur­nov⋌ 14  1 0 13 12:74  3

Dorost – Krajský přebor

19. kolo: Hořovice – Beroun 3:3 (starší), 1:0 (mladší) AFK Kolín – Kosmonosy 3:2, 1:2, Novo Kladno – Brandýs n. L. 1:2, 4:1, FK Kolín B – St. Boleslav 4:1, 1:3, Poděbrady – Nymburk 0:4, 0:6, Týnec n. S. – Vlašim 0:4, 1:3, Votice – Slaný 0:1, 2:2, Dobříš – Sedlčany 3:1, 3:1.

Starší

 1. Hořovice⋌ 19 13 3 ­ 3 53:21 42

 2. Slaný⋌ 19 11 5 ­ 3 48:20 38

 3. Vlašim⋌ 19 12 1­  6 59:31 37

 4. Nymburk⋌ 17 11 4  ­2 31:12 37

 5. Brandýs n. L.⋌ 19 12 0  ­7 48:36 36

 6. Beroun⋌ 18  8 6  ­4 48:32 30

7. Dobříš⋌ 18  8 6­  4 42:33 30

 8. FK Kolín B⋌ 19  9 3  7­ 48:45 30

 9. Kosmonosy⋌ 19  8 5 ­ 6 35:32 29

10. Novo Kladno⋌ 18  6 4 ­ 8 42:37 22

11. AFK Kolín⋌ 18  6 2­ 10 40:48 20

12. St. Boleslav⋌ 19  5 4­ 10 29:49 19

13. Sedlčany⋌ 18  5 1 ­12 38:51 16

14. Poděbrady⋌ 19  4 4 ­11 34:64 16

15. Votice⋌ 19  4 1 ­14 24:46 13

16. Týnec n. S⋌ 18  1 1 16­ 17:79  4

Mladší

 1. Hořovice⋌ 19 15 2 ­ 2 75:14  47

 2. Kosmonosy⋌ 19 11 5 ­ 3 50:19  38

 3. Votice⋌ 19 12 2 ­ 5 46:23  38

 4. St. Boleslav⋌ 19 12 2­  5 48:36  38

 5. Beroun⋌ 18 11 2  ­5 42:23  35

 6. Vlašim⋌ 19 11 2­  6 51:38  35

 7. FK Kolín B⋌ 19 10 2  7­ 49:31  32

 8. Novo Kladno⋌ 18  9 3 ­ 6 46:24  30

 9. Slaný⋌ 19  9 2 ­ 8 55:38  29

10. Nymburk⋌ 17  8 4  ­5 34:23  28

11. Sedlčany⋌ 18  8 3 ­ 7 53:37  27

12. Dobříš⋌ 18  8 2­  8 46:34  26

13. AFK Kolín⋌ 18  3 0­ 15 34:78   9

14. Poděbrady⋌ 19  3 0 ­16 27:112  9

15. Brandýs n. L.⋌ 19  1 3 1­5 12:65   6

16. Týnec n. S⋌ 18  0 0 18­  9:82   0

Dorost – I. A třída

Skupina A

15. kolo: Nelahozeves – Tn. Rakovník 2:3, Velký Borek – Velvary 2:0, Č. Kralupy – K. Kralupy 5:2, Zlonice – Unhošť 0:1, N. Strašecí – Kročehlavy 2:2, Pš. Mělník – Byšice 3:1, Lužec – Sp. Kladno 3:1.

 1. Č. Kralupy⋌ 15 12 2 ­ 1 57:11  38

 2. Mělník⋌ 15 12 2­  1 65:22  38

 3. K. Kralupy⋌ 15  9 3 ­ 3 44:18  30

 4. N. Strašecí⋌ 15  8 3 ­ 4 63:33  27

 5. Tn. Rakovník⋌ 15  8 3­  4 56:26  27

 6. Kročehlavy⋌ 15  8 3 ­ 4 49:28  27

 7. Sp. Kladno⋌ 15  8 1 ­ 6 31:31  25

 8. Velký Borek⋌ 15  5 2­  8 22:28  17

 9. Velvary⋌ 15  5 1 ­ 9 42:48  16

10. Byšice⋌ 15  5 1 ­ 9 30:39  16

11. Lužec⋌ 15  4 3­  8 27:46  15

12. Nelahozeves⋌ 15  4 2­  9 20:47  14

13. Unhošť⋌ 15  4 0 1­1 22:56  12

14. Zlonice⋌ 15  0 0 ­15  7:102  0

Skupina B

15. kolo: Sn. Poděbrady – Jirny 2:0, Mn. Hradiště – Lysá n. L. 1:0, Pěčice – Kost. Hlavno 1:3, Dol. Bousov – Krnsko 1:1, Zeleneč – Akuma MB 1:0, Litol – Kostomlaty 1:3, Semice – Luštěnice 0:0.

 1. Mn. Hradiště⋌ 15 12 3 ­ 0 51:13 39

 2. Pěčice⋌ 15 10 4 ­ 1 55:16 34

 3. Kost. Hlavno⋌ 15 10 0 ­ 5 43:24 30

 4. Krnsko⋌ 15  8 5 ­ 2 38:16 29

 5. Luštěnice⋌ 15  9 1 ­ 5 48:20 28

 6. Sn. Poděbrady⋌ 15  7 3 ­ 5 31:21 24

 7. Semice⋌ 15  6 4 ­ 5 32:18 22

 8. Zeleneč⋌ 15  7 1­  7 33:30 22

 9. Jirny⋌ 15  6 2 ­ 7 31:28 20

10. Dol. Bouso⋌ 15  5 4 ­ 6 22:31 19

11. Akuma MB⋌ 15  5 2  ­8 18:29 17

12. Lysá n. L.⋌ 15  3 1 1­1 16:48 10

13. Kostomlaty⋌ 15  2 0 ­13 14:63  6

14. Litol⋌ 15  0 0­ 15  9:84  0

Skupina C

15. kolo: Český Brod – Kluky 3:1, D. Kralovice – Uhl. Janovice 3:0, Kunice – Veltruby 5:0, Stř. Skalice – Pečky 2:2, Sázava – Říčany 4:2, Velim – Libodřice 5:1, Kouřim – Zásmuky 6:1.

 1. Kunice⋌ 15 13 0 ­ 2 63:15 39

 2. Velim⋌ 15 12 1­  2 58:15 37

 3. Pečky⋌ 15 10 2 ­ 3 51:23 32

 4. Český Brod⋌ 15 10 1­  4 44:28 31

 5. Říčany⋌ 15  7 4 ­ 4 41:34 25

 6. Veltruby⋌ 15  8 1 ­ 6 25:29 25

 7. Kouřim⋌ 15  6 5­  4 32:31 23

 8. D. Kralovice⋌ 15  5 3 ­ 7 29:23 18

 9. Libodřice⋌ 15  4 3 ­ 8 31:46 15

10. Kluky⋌ 15  4 2 ­ 9 21:29 14

11. Sázava⋌ 15  4 1 ­10 25:45 13

12. Stř. Skalice⋌ 15  2 5 ­ 8 16:55 11

13. Zásmuky⋌ 15  2 3 ­10 21:48  9

14. Uhl. Janovice⋌ 15  1 3 ­11 15:51  6

Skupina D

15. kolo: Petrovice – Všeradice 1:1, Loděnice – Černolice 0:2, Rožmitál – Nový Knín 3:5, Žebrák – Benešov 2:2, Jílové – Králův Dvůr 2:2, Průhonice – Zdice 1:1, Nespeky – Sedlec/Prčice 4:4.

 1. Černolice⋌ 15 12 3 ­ 0 76:8  39

2. Nový Knín⋌ 15 11 3­  1 54:19 36

 3. Sedlec/Prči­ce⋌ 15  9 2  4 51:21 29

 4. Jílové⋌ 15  8 5 ­ 2 36:18 29

 5. Králův Dvůr⋌ 15  7 2­  6 33:21 23

 6. Všeradice⋌ 15  7 2 ­ 6 35:35 23

 7. Průhonice⋌ 15  7 2 ­ 6 28:37 23

8. Petrovice⋌ 15  6 4 ­ 5 28:34 22

 9. Zdice⋌ 15  5 4 ­ 6 28:36 19

10. Loděnice⋌ 15  6 1 ­ 8 23:34 19

11. Rožmitál⋌ 15  4 1­ 10 37:53 13

12. Benešov⋌ 15  3 3­  9 33:58 12

13. Nespeky⋌ 15  2 1 ­12 20:74  7

14. Žebrák⋌ 15  1 ­1 13 18:52  4

Žáci – Krajský přebor

19. kolo: Sp. Příbram – Votice 2:1, 5:0, Slaný – Kosmonosy 1:0, 2:1, Čáslav – Lysá n. L. 2:0, 1:0, SK Kladno – Kutná Hora 5:0, 6:0, Nymburk – Jílové 4:1, 0:1, Beroun – Čelákovice 1:0, 5:2, SK Rakovník – Benešov 0:2, 0:3, Tn. Rakovník – Mn. Hradiště 1:3, 0:2.

Starší

 1. Nymburk⋌ 18 16 1  ­1 54:12 49

 2. Čáslav⋌ 18 13 5­  0 49:10 44

 3. Lysá n. L.⋌ 19 13 3  ­3 47:23 42

 4. SK Kladno⋌ 19 12 4 ­ 3 69:21 40

 5. Benešov⋌ 18 10 5­  3 57:19 35

 6. SK Rakovník⋌ 19 10 2­  7 39:27 32

 7. Mn. Hradiště⋌ 19  8 5 ­ 6 28:27 29

 8. Kosmonosy⋌ 18  8 4 ­ 6 37:22 28

 9. Beroun⋌ 19  8 4  ­7 29:25 28

10. Jílové⋌ 19  7 1 ­11 42:41 22

11. Sp. Příbram⋌ 19  5 ­4 10 20:36 19

12. Tn. Rakovník⋌ 19  5 4­ 10 21:41 19

13. Slaný⋌ 19  5 3 ­11 18:55 18

14. Kutná Hora⋌ 19  3 2 ­14 33:68 11

15. Čelákovice⋌ 19  2 1 ­16 16:65  7

16. Votice⋌ 19  1 0 ­18  7:74  3

Mladší

 1. SK Kladno⋌ 19 16 1 ­ 2 88:14  49

 2. Benešov⋌ 18 15 3­  0 74:3   48

 3. Čáslav⋌ 18 13 2­  3 63:21  41

 4. Beroun⋌ 19 10 5  ­4 38:21  35

 5. Jílové⋌ 19 11 1 ­ 7 34:25  34

6. Sp. Příbram⋌ 19 10 ­2  7 57:26  32

 7. Lysá n. L.⋌ 19  9 4  ­6 53:33  31

 8. SK Rakovník⋌ 19  9 3­  7 55:32  30

 9. Kosmonosy⋌ 18  9 3 ­ 6 38:29  30

10. Mn. Hradiště⋌ 19  5 3 ­11 26:41  18

11. Kutná Hora⋌ 19  3 8 ­ 8 17:34  17

12. Nymburk⋌ 18  4 4 1­0 22:33  16

13. Čelákovice⋌ 19  5 1 ­13 31:69  16

14. Votice⋌ 19  3 4 ­12 15:83  13

15. Tn. Rakovník⋌ 19  3 3­ 13 10:66  12

16. Slaný⋌ 19  1 1 ­17 10:101  4

Žáci – I. A třída

Skupina A

15. kolo: Velvary – SK Rakovník B 1:1, 1:5, Rožmitál – Novo Kladno 5:2, 5:0, Hořovice B – Rudná 1:0, 1:3, Králův Dvůr – Brandýsek 2:1, 1:0, N. Strašecí – Kročehlavy 3:1, 2:0, Kralupy – Zdice 3:0, 4:0, Dobříš – Sp. Kladno 4:0, 1:4.

Starší

1. Dobříš⋌ 15 14 1­  0 54:6  43

 2. N. Strašecí⋌ 15  9 4 ­ 2 35:12 31

 3. Rudná⋌ 15 10 1 ­ 4 40:20 31

 4. SK Rakovník⋌ 15  9 2­  4 45:30 29

 5. Králův Dvůr⋌ 15  8 0­  7 48:40 24

 6. Hořovice B⋌ 15  6 3  6­ 31:35 21

 7. Kročehlavy⋌ 15  7 0 ­ 8 23:27 21

8. Rožmitál⋌ 15  6 1­  8 45:30 19

 9. Velvary⋌ 15  5 2 ­ 8 19:27 17

10. Novo Kladno⋌ 15  4 4 ­ 7 28:54 16

11. Kralupy⋌ 15  4 3 ­ 8 19:31 15

12. Sp. Kladno⋌ 15  4 3 ­ 8 22:36 15

13. Brandýsek⋌ 15  3 2­ 10 16:59 11

14. Zdice⋌ 15  2 2 ­11 15:33  8

Mladší

 1. N. Strašecí⋌ 15 14 0 ­ 1 75:7  42

 2. Sp. Kladno⋌ 15 11 2 ­ 2 69:12 35

 3. Kročehlavy⋌ 15 11 2 ­ 2 53:14 35

 4. Králův Dvůr⋌ 15 11 0­  4 57:16 33

 5. Kralupy⋌ 15  9 4 ­ 2 39:14 31

6. Dobříš⋌ 15  9 2­  4 49:18 29

 7. Hořovice B⋌ 15  7 0  8­ 33:45 21

 8. SK Rakovník⋌ 15  6 1­  8 25:56 19

 9. Rudná⋌ 15  5 3 ­ 7 21:34 18

10. Rožmitál⋌ 15  4 1­ 10 24:58 13

11. Novo Kladno⋌ 15  3 2 ­10 12:41 11

12. Velvary⋌ 15  3 1 ­11 17:58 10

13. Brandýsek⋌ 15  3 0­ 12 10:58  9

14. Zdice⋌ 15  0 0 ­15  7:60  0

Skupina B

15. kolo: Sn. Poděbrady – Beck Mělník 1:5, 0:0, Velký Borek – Brandýs n. L. 1:0, 2:0, Pěčice – Pš. Mělník 2:0, 1:2, Krnsko – Boh. Poděbrady 1:0, 0:3, Pečky – Benátky n. J. 6:0, 1:3, Nymburk B – Libiš 1:2, 2:5, Semice – Odol. Voda 3:2, 2:2.

Starší

 1. Pš. Mělník⋌ 15 13 0­  2 69:21 39

 2. Semice⋌ 15 11 0 ­ 4 40:23 33

 3. Velký Borek⋌ 15 10 1­  4 54:12 31

 4. Pečky⋌ 15 10 1 ­ 4 59:22 31

 5. Pěčice⋌ 15 10 0 ­ 5 47:29 30

 6. Libiš⋌ 15  8 4­  3 28:20 28

 7. Brandýs n. L.⋌ 15  6 3  ­6 32:26 21

 8. Boh. Poděbrady⋌ 15  5 4 ­ 6 26:27 19

 9. Nymburk B⋌ 15  5 2  8­ 32:49 17

10. Krnsko⋌ 15  5 1 ­ 9 27:31 16

11. Odol. Voda⋌ 15  5 1 ­ 9 46:51 16

12. Beck Mělník⋌ 15  3 2­ 10 20:50 11

13. Benátky n. J.⋌ 15  3 2 1­0 17:52 11

14. Sn. Poděbrady⋌ 15  0 1 ­14  5:89  1

Mladší

 1. Brandýs n. L.⋌ 15 14 0  ­1 81:4  42

 2. Pš. Mělník⋌ 15 14 0­  1 64:6  42

 3. Velký Borek⋌ 15 11 0­  4 38:12 33

 4. Pěčice⋌ 15 10 0 ­ 5 67:12 30

 5. Libiš⋌ 15  9 1­  5 50:28 28

 6. Benátky n. J.⋌ 15  8 0  ­7 36:33 24

 7. Nymburk B⋌ 15  8 0  7­ 42:57 24

 8. Semice⋌ 15  7 2 ­ 6 35:35 23

 9. Boh. Poděbrady⋌ 15  6 1 ­ 8 27:33 19

10. Pečky⋌ 15  4 4 ­ 7 21:46 16

11. Krnsko⋌ 15  3 0 ­12 13:71  9

12. Odol. Voda⋌ 15  2 2 ­11 15:48  8

13. Sn. Poděbrady⋌ 15  2 1 ­12  7:49  7

14. Beck Mělník⋌ 15  1 1­ 13 11:73  4

Skupina C

15. kolo: Český Brod – Kouřim 3:0, 8:1, Malešov – AFK Kolín 3:2, 0:9, Čáslav B – Úvaly 8:1, 6:0, Vlašim – Sázava 1:1, 8:0, FK Kolín B – Říčany 2:2, 0:8, Týnec n. S. – Uhl. Janovice 1:0, 5:0, Nespeky-Sedl/Prčice 2:4, 0:5.

Starší

 1. Český Brod⋌ 15 13 2­  0 58:13 41

 2. Vlašim⋌ 15 12 1­  2 47:9  37

 3. Malešov⋌ 15 10 1­  4 43:17 31

 4. Říčany⋌ 15  9 3 ­ 3 45:15 30

 5. Sázava⋌ 15  8 4 ­ 3 34:15 28

 6. FK Kolín B⋌ 15  8 3  4­ 41:21 27

 7. Sedlec/Prči­ce⋌ 15  8 1  6 24:18 25

 8. AFK Kolín⋌ 15  5 2­  8 32:37 17

 9. Čáslav B⋌ 15  5 2  8­ 29:39 17

10. Uhl. Janovice⋌ 15  5 2 ­ 8 28:39 17

11. Úvaly⋌ 15  4 2 ­ 9 29:41 14

12. Kouřim⋌ 15  3 3­  9 15:54 12

13. Týnec n. S⋌ 15  2 0 13­ 13:63  6

14. Nespeky⋌ 15  0 0 ­15 16:73  0

Mladší

 1. Říčany⋌ 15 11 3 ­ 1 84:17 36

 2. Vlašim⋌ 15 12 0­  3 56:14 36

 3. Sedlec/Prči­ce⋌ 15 11 1  3 44:15 34

 4. Týnec n. S⋌ 15 10 3  2­ 49:26 33

 5. Čáslav B⋌ 15  9 3  3­ 50:22 30

 6. Nespeky⋌ 15  7 3 ­ 5 47:37 24

 7. AFK Kolín⋌ 15  6 2­  7 49:30 20

 8. Český Brod⋌ 15  6 0­  9 34:37 18

 9. Sázava⋌ 15  6 0 ­ 9 35:42 18

10. FK Kolín B⋌ 15  6 0  9­ 34:50 18

11. Malešov⋌ 15  6 0­  9 23:50 18

12. Úvaly⋌ 15  4 1 ­10 20:46 13

13. Kouřim⋌ 15  2 2­ 11 19:69  8

14. Uhl. Janovice⋌ 15  0 0 ­15  4:93  0

Autor: Vlastimil Dudáček

7.4.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto
4

Předávání Betlémského světla před kostelem zpestří živý betlém

Videosouhrn Deníku – 9.–10. prosince 2017

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Výstava betlémů se letos zaměřila na Tři krále

Příbram /FOTOGALERIE/ – Už po sedmadvacáté jsou v prostorách Galerie Františka Drtikola vystavené ty nejzajímavější a nejhezčí příbramské betlémy ze sbírek Hornického muzea Příbram i od soukromých vlastníků. Obdivovat je můžete až do 7. ledna.

OBRAZEM: Čertovské hrátky v Březnici

Březnice – Mikuláš, čerti a andělé ovládli v sobotu v podvečer sklepení bývalé jezuitské koleje. Celý program zahájil v půl páté odpoledne čertovský průvod městem. 

OBRAZEM: Mladí rybáři navštívili sádky

Rožmitál pod Třemšínem - Rybářský kroužek absolvoval v prosinci krásnou exkurzi na sádkách v Rožmitále pod Třemšínem firmy Rybářství Lnáře. Děti tak zažily opravdu nevšední zážitek. 

Nejmenší betlém vystavovaný v sedlčanském muzeu se vešel do ořechu

Sedlčany /FOTOGALERIE/ - V sedlčanském muzeu začala v pátek 8. prosince v 18 hodin výstava regionálních betlémů. Návštěvníci mají možnost si pozoruhodné exponáty z Příbramska prohlédnout až do 5. ledna. 

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT