Nečín - Sedlec-Prčice
5:0 (3:0)

Běžela teprve třetí minuta a hosté mohli vést o dva góly, mizerně hrající Nečín však podržel gólman Koza. Domácí naopak udeřili z první střely. Těsně za hranicí šestnáctky dopřál soupeř prostor M. Gregorovi, který se levačkou trefil k tyči. Svižně kombinující a pohyblivější hosté mohli vzápětí vyrovnat, jenže lob Davídka přes vybíhajícího Kozu skončil na břevně. Nečínským naopak padlo do branky téměř všechno. V 17. minutě se zatoulal míč k Převorovi a šestnáctiletý benjamínek z 22 metrů lehkou střelou načapal špatně postaveného brankáře Ryšavého. Ten se podepsal i pod třetí trefu domácích, kterou o dvě minuty později obstaral nepříliš prudkou ránou z přímého kopu P. Gregor.

Ani třígólový náskok do nečínských borců nevlil potřebné sebevědomí, které naopak nechybělo soupeři. Ten se opět nadechl k náporu, získal výraznou převahu a před brankou Kozy bylo až do přestávky rušno. Nejprve v zakončení selhal znovu Davídek, když nastřelil jednoho z bránících hráčů, při šanci T. Pištěka za již překonaného gólmana Nečíně zaskočil na čáře Převor, pak si dal málem vlastence D. Budínský a trestný kop Bechyněho s námahou vyrazil Koza. Ve 45. minutě pohrdl další příležitostí T. Pištěk, když sám před brankou hlavičkoval vedle.

Po obrátce konečně začali hrát i domácí. Zlepšili se nejen v defenzivě, která toho ve druhém poločase soupeři téměř nic nedovolila, ale i směrem dopředu. Hlavička P. Gregora skončila ještě mimo, avšak v 64. minutě již prokřehlé fanoušky počtvrté rozjásal jeho bratr Michal, když po závaru uklidil míč k tyči Ryšavého svatyně. O dvě minuty déle M. Gregor vysunul za obranu bratra Petra, jenž si lobem vychutnal špatně vyběhnuvšího gólmana – 5:0.

Nadšení a aktivita hostujících fotbalistů byly rázem pryč a stejně rychle utichly i bubny jejich příznivců na tribuně. Domácí naopak pookřáli a kanonýr M. Gregor byl blízko hattricku, když za záda Ryšavého usměrnil trestný kop Vršeckého, radost mu však překazil zdvižený praporek pomezního, signalizujícího ofsajd. Nejlepší hráč zápasu P. Gregor pak ještě nádherně uvolnil Zákouckého, ten si však sám balon ukopl, ovšem i pětibrankový debakl byl pro hosty vzhledem k průběhu utkání krutý.

Branky: 4. a 64. M. Gregor, 19. a 66. P. Gregor, 17. Převor. Rozhodčí: Soběslav – Benák, Šmejkal. ŽK: M. Gregor – Nádvorník. Diváci: 150.

Nečín: Koza (81. Kubín) – D. Budínský, Vršecký, V. Vacek, Petřina (74. Doubek) – Valenta, Převor, P. Gregor, Zákoucký – M. Budínský (70. Jan Novák), M. Gregor.