Nečín - Loděnice 2:1 (0:1)

První poločas se hrál podle not hostujícího celku. Po většinu doby drželi míč na svých kopačkách a bezradní domácí hráči nevěděli vůbec, co mají hrát a mezi nimi stoupala nervozita. V 10. minutě poprvé vyzkoušel ne právě jistého domácího brankáře J. Pospíšil střelou z dálky. Loděnická aktivita byla oceněna ve 22. minutě. To si na rohový kop Nováka naběhl J. Pospíšil a hlavou poslal míč do levého horního rohu 0:1.

Vzápětí mohlo být vyrovnáno. Po střelené brance ne právě soustředěná obrana hostí pustila do první šance nejlepšího hráče domácího celku M. Gregora, ale jeho nájezd dokázal Sklenář vyrazit na roh. Loděničtí hráči si mohli pojistit vedení v 32. min. To vyrazili do rychlého protiútoku a šli do přečíslení, ale akci nevyřešili právě ideálně a střelu F. Pospíšila Koza vyrazil. O čtyři minuty později, po dalším rychlém protiútoku připravil Novák další příležitost F. Pospíšilovi, ten ale z dobré pozice tentokrát branku přestřelil. Zbytek poločasu hosté v pohodě kontrolovali.

Do druhého poločasu jako by nastoupilo za domácí vyměněné mužstvo. Zlepšili pohyb, loděničtí hráči nedokázali udržet míč a brzo přišly pro domácí celek i šance. V 50. minutě Kopecký zblízka v ideální pozici ještě hlavou minul, ale o tři minuty později už bylo vyrovnáno. To pronikl z levé strany do pokutového území M. Gregor, jeho střelu na poslední chvíli zablokoval Frydrych, ale míč se k tomuto hráči vrátil, a protože loděnický brankář reagoval na první střelu, neměl střelec problém poslat z úhlu míč do prázdné branky 1:1.

Tato branka domácí celek nabudila, získal převahu a často a přesně střílel. V 57. minutě musel Sklenář zlikvidovat další sólo M. Gregora. Postupem doby se hra opět vyrovnala a v 69. minutě mohli zelenobílí jít opět do vedení. To se sražená střela F. Pospíšila dostala k Novákovi, zapomenutému na hranici brankového území, ten z toho byl tak překvapen, že míč poslal nad břevno.

Rozhodnutí přišlo v 77. minutě. To M. Gregor předvedl pěknou individuální akci středem hostující obrany a technickou střelou překonal loděnického brankáře - 2:1. V 83. minutě byl po 2. ŽK vyloučen domácí P. Vacek, ale krátká přesilovka už hostům vyrovnání nepřinesla, naopak do odkryté obrany si naběhl P. Gregor, ale odmítl potvrzení výsledku a zblízka poslal míč vedle hostující branky.

Branky: 50. a 77. M. Gregor - 22. J. Pospíšil. ŽK: 2:4. ČK: 83. P. Gregor (Neč.). Rozhodčí: Pejša - Brejník, Leška.

Nečín: Koza - Budínský, Petřina, V. Vacek, Viktorín - Doubek, P. Gregor, P. Vacek, Jelínek (76. Procházka) - M. Gregor, Kopecký.

Loděnice: Sklenář - Frydrych, Kovač, Herejt, Grau - Hlaváček, J. Pospíšil, Novák, Vyskočil - F. Pospíšil, T. Ferko.