Zdice - Nečín 4:2 (3:0)

Domácí fotbalisté vstoupili do zápasu velice dobře. Hned po pár minutách vyzkoušel brankáře hostů Kment. Ve 14. minutě se diváci dočkali prvního gólu, když si Nečínští vstřelili ukázkového vlastence. O dvě minuty později již vedly Zdice 2:0. Po hraní rukou v šestnáctce rozhodčí nařídil pokutový kop a Kment se z deseti metrů nemýlil - 2:0. Vzápětí mohl přidat třetí branku Huml, který postupoval osamocen na branku, gólmana hostů ale nepřekonal.

S postupem času se hosté začali osmělovat a po půlhodině hry dokonce nastřelili břevno. Studenou sprchu ale vzápětí Nečíni přichystal Svoboda, který obešel obránce a zakončil přesně k tyči. V 31. minutě tak vedly Zdice již 3:0. V závěru prvního poločasu mohli hosté zkorigovat stav, dvě vyložené šance Gregora ale zlikvidoval bravurně Kasal. V nastavení první půle pak mohli skórovat i domácí, po akci Kmenta se Svobodou ale opět úřadoval gólman hostů.

Po změně stran již domácí nehráli tak dobře, čehož hosté využili ke přebrání herní aktivity a následnému snížení díky gólu P. Gregora na 3:1. Jenže Zdice po chvíli přidaly čtvrtý gól, když se pěknou individuelní akcí prosadil střídající Lopušan. Poté se již Nečín zmohla jen na zkorigování opět P. Gregorem na 4:2.