Klecany - Nová Ves
0:2 (0:1)

Domácí hráči vstoupili do utkání s respektem a obavami, a tak v první dvacetiminutovce určovali průběh hry hosté. Vypracovali si řadu šancí zejména ze standartních situací a rohů, které dělaly domácím velké problémy. Ale neproměnili ani nejvyloženější šance, jakou měl například záložník Suchan, když zakončil z osmi metrů těsně mimo odkryté části branky.

Ve 30. minutě dostal hostující útočník Michal Gregor přihrávku mezi stopery, šel sám na vybíhajícího gólmana, kterému udělal kličku na hranici šestnáctky, kdy došlo k tvrdému kontaktu obou hráčů. Výsledkem akce bylo nepříjemné zranění kolena M. Gregora, který byl odnesen na nosítkách a do hry nějaký čas nezasáhne.

Vystřídala ho čerstvě v pátek nově vyřízená akvizice Nové Vsi, Ondřej Dvořák.Ten ve svých dvaceti letech okusil již řadu utkání i ve 3. lize.

Domácí se postupně osmělovali, zahrozili z několika brejků a tří standardek.

Ve 45. minutě zahráli hosté ostrý centr z rohového kopu a důraznou hlavou prostřelil domácího gólmana Tomáš Petrák - 0:1.

Druhá půle už měla mnohem vyrovnanější charakter. Domácí dobře kombinovali a mezi 65. až 80. minutou nedošlo ke srovnání skóre jen díky zkušenostem stopera Kukola a výborným zákrokům brankáře Holana.

Vposlední desetiminutovce domácí otevřeli hru. Hostům se naskytl volnější útočný prostor a po tvrdé střele střídajícího Procházky, kterou domácí brankář vyrazil před sebe do prostoru penalty, usměrnil míč zkušeně za jeho záda v 89. minutě Ondřej Petrák - 0:2.