Hvozdnice – Nová Ves
0:2 (0:1)

Vstup do utkání se podařil domácímu mužstvu, které dostalo v první čtvrthodince hosty pod tlak. Sérii rohů a trestných kopů zahrával exligista Stracený, ale gólový efekt to nepřineslo. Střely míjely branku, v jednom případě se otřásla branková konstrukce a sólový nájezd domácího útočníka vychytal výborně chytající Holan.

Hosté působili nesoustředěným dojmem s řadou nepřesných přihrávek, za což nemohl jen nerovný terén.

Nápor domácích postupně ustával a od 20. minuty se začal průběh hry měnit. Hosté podnikali rychlé protiútoky, z nichž vyplynulo několik slibných zakončení.

Ve 43. minutě se po kombinační akci dostal v pokutovém území domácích k míči Bouška a střelou přes hlavu, z tzv. nulového úhlu, vsítil ke vzdálenější tyči úvodní gól utkání – 0:1.

Druhá půle měla vyrovnaný průběh. Gólové šance si vytvářela obě mužstva, ale utkání rozhodl v 82. minutě střídající Šneberger, který prošel přes půl hřiště, obehrál oba stopery a s jistotou zakončil podél gólmana – 0:2.

Domácí vrhli v závěrečných minutách všechny síly do útoku, ale nervozita a čas jim svazovala nohy. Naopak Nová Ves mohla ještě těžit z otevřené obrany, ale výsledek již zůstal nezměněn.

Branky: 43. Bouška, 82. Šneberger. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Kautský. Diváci: 90.

Nová Ves: Holan - J. Petrák, Kukol, T. Petrák, Roušar - Német, Bouška, Durdil, Suchan - O. Petrák, Podzemský. Střídali: Šneberger a Šváb.