Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

OFS žádá oddíly, aby už teď hlásily týmy na příští sezonu

Příbram /DOPIS ODDÍLŮM/ – Z důvodu příprav na nový ročník žádá Okresní fotbalový svaz funkcionáře všech klubů na Příbramsku, aby nejpozději do 30. dubna nahlásili předpokládaný počet týmů, které hodlají přihlásit do soutěží mládeže v sezoně 2011/12. V článku najdete úplné znění dopisu, který byl zaslán klubům.

18.4.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: archiv

Vážení sportovní přátelé,

obracíme se na Vás v souvislosti se změnami, které proběhnou v organizaci a struktuře mládežnické kopané od sezóny 2011-2012. Tyto změny se dotknou nejen organizační struktury soutěží, ale přinesou změny týkajících se jednotlivých kategorií mládeže. Abychom se mohli připravit na tyto změny dopředu, obracíme se na Vás se žádostí o odpovědi na otázky na druhé straně tohoto dopisu.

Ve zkratce Vás chceme seznámit s navrhovanými změnami, které se týkají soutěží mládeže a dle nichž by měly být uspořádány soutěže v okresu.

Soutěže mladší přípravky se budou hrát v počtu 4+1 s míčem velikosti č. 3. Rozměry hřiště budou 19 x 30 m, branky by měly být z tyčí 2-3 m široké, hrací doba 3 x 10 min. Zde OFS předpokládá použití branek, které má oddíl k dispozici.

Soutěže starší přípravky se budou hrát v počtu 5+1 s míčem velikosti č. 4. Rozměry hřiště budou 25 x 40 m, branky by měly být 2 x 5 m, hrací doba 3 x 15 min.

U obou kategorií se předpokládá zákaz publikování výsledků a zveřejňování tabulek. OFS předpokládá, že by se mohl zachovat systém dvojzápasů.

Soutěže mladších žáků se budou hrát na půlku hřiště v počtu 7+1 s míčem velikosti č. 4.

Nově bude vyhlášena soutěž starších žáků pro mužstva, které nemají počty hráčů na 10+1, kdy se bude hrát na půlku hřiště v počtu 7+1 s míčem velikosti č. 5.

Zároveň Vás prosíme o odpověď na zaslaný dotazník, protože z obdržených podkladů chceme připravit návrh na strukturu nových soutěží. Případné náměty a připomínky k soutěžím mládeže uveďte v dotazníku v bodu č. 8.

Prosíme Vás o zaslání odpovědí do 30. 4. 2011 na OFS Příbram.

Josef Škvára, předseda OFS
Josef Kuba, předseda STK
Lubomír Lhota, předseda KM

18.4.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Na pěší pouť do Santiaga se příbramský cestovatel vydal loni.
5

K pouti do Sanatiága inspiroval Jindřicha Smítku filmový dokument

Jiří Suchý a Jitka Molavcová s orchestrem divadla Semafor

V Příbrami zazní hity z divadla Semafor

Sedlčany si vezmou úvěr na modernizaci autobusového nádraží

Sedlčany – Starosta Sedlčan Jiří Burian před časem avizoval, že na 16. října svolá zastupitele města. Hlavním bodem programu měla být modernizace autobusového nádraží tedy přestupního terminálu, konkrétně způsob financování. To se ale nestalo. 

Překročil osmdesátku, na kurtech bývá od jara do podzimu

Sedlčany - Zbyněk Jetel je nejstarším sedlčanským tenistou. Na kurtech Sokola Sedlčany nebo u tréninkové zdi ho můžeme vidět od jara do podzimu. Dokud to jen trochu počasí dovolí, věnuje se bílému sportu denně alespoň hodinu.

Příbramští ochránci koček hledají podporu a pomoc

Příbram – Spolek pro kočku pomáhá opuštěným a nalezeným kočkám ve městě už šest let. Jeho hlavní činností je jak péče o kočky a koťata žijící venku, tak o ty nalezené, nemocné či nějak zraněné. 

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení