Březnice už má náskok pět bodů

Příbramsko/ Okresní fotbalové soutěže pokračovaly v mistrovských bojích. Doplněno o fotogalerii.

5.4.2008

V páté minutě utkání OP mužů zvýšil takto Janát z Podlesí podél obecnického gólmana Liebnera už na 2:0.Foto: Deník/Jan Hájek

Okresní přebor

Lídr okresního přeboru Březnice se na půdě posledního týmu tabulky více než hodinu střelecky trápil. Nakonec ale v závěrečných minutách rozhodl o své výhře a protože Spartak B nedokázal to samé v Tochovicích, ale odvezl si jen bod, už má na prvním místě náskok pěti bodů.

Podlesí vtrhlo do utkání s Obecnicí s chutí a už v páté minutě vedlo 2:0. Do poločasu pak přidalo další dva góly a po změně stran už vítězství hlídalo.

Poločasové vedení proměnili v zisk tří bodů i fotbalisté Milína B a Dalekých Dušník.

Na branky chudé bylo utkání ve Višňové, kde se hrál důležitý duel v boji o záchranu a díky jedinému gólu vyhrály hostující Dublovice. Dokonce žádný gól nepadl v Krásné Hoře, odkud si bod odvezlo béčko ševců.

Dol. Hbity - Březnice 1:4 (1:0)

Branky: 8. Vostarek - 64. Soldát, 73. Podlena, 84. Svoboda, 88. Nepivoda. Rozhodčí: Sandr. Diváci: 60.

D. Hbity: Němec - P. Dědina, R. Horký, Grebeň, P. Skuhrovec, Hrdina - Solnička, Prendký, Vostarek, D. Horký - Bohuněk. Střídali: Roček, Vlach, Bláha.

Březnice: Vaněček - Cibulka, Cvrk, J. Žid - Jindřich, Marek Žid, Zárybnický, J. Žid - Nepivoda, Podlena, Svoboda. Střídali: Soldát, Martin Žid, J. Muzika.

Milín B - Sedlčany B 4:0 (1:0)

Branky: 57. a 75. Doubek (druhý z PK), 20. Jeník, 81. Krejčí. Rozhodčí: Hrabák. Diváci: 40.

Milín B: Vančát - Dudáček (78. J. Vlach), Švehla, Slivka, Venta - Nezník, Jeník, Kunc, Kroupa (46. Krejčí) - Doubek, Zákoucký.

Sedlčany B: Vitásek - L. Fafek, Jindra, Mošnička, Valsa - Pešek, Brotánek, Skalický, Bartůšek. Střídali: Janoušek, Čejda.

Obecnice - Podlesí 0:4 (0:4)

Branky: 2. a 34. Kutman, 5. Janát, 43. Partika. Rozhodčí: Kobík. Diváci: 116.

Obecnice: Liebner - Karas (12. Š. Hrubý), L. Vosolsobě, Uzel, J. Kocanda - Kortán, Hejnic, Ručka, Štochl - Mařan, Škvára.

Podlesí: Černohorský - Janát, Partika, Mlnařík, Horáček - Kutman, Černý, Straka, Míka - Petráň, Jaroš.

D. Dušníky - Jesenice 3:2 (3:1)

Branky: 15. M. Pavlík z PK, 22. Tuháček, 41. R. Pavlík - 38. a 85. Lacina. Rozhodčí: Švidkov. Diváci: 150.

D. Dušníky: P. Kobík - L. Kobík, Novotný, Šedivý, Hlinovský - M. Pavlík (89. Bumba), A. Švagr (73. R. Švagr), Drnec, R. Pavlík - Šimonovský, Tuháček (60. Vojíř).

Jesenice: Vondra - Papež (88. Chomát), Šťovíček, Hájek, Kváča - Šika, Podzimek (54. Barták), ROškot (62. Karda), Lacina - Šneller, Brož.

Višňová - Dublovice 0:1 (0:0)

Branka: Ballon. Diváci: 40.

Višňová: Tabaček - Bobek, Mich. Fiřt, Mart. Fiřt, Boukal - F. Černý, Kuban, V. Černý, Procházka - Vrátný, Pjaták (45. Vondruška).

Dublovice: Ješuta - Hanuš, Dolenský, Rozvoral, R. Procházka - Ballon, Pecháček, Vondrák, Krůta - Tichý (90. Janoušek), Kubásek (83. Wágner).

Kr. Hora - N. Knín B 0:0

Rozhodčí: Němec. Diváci: 80.

Kr. Hora: Valenta - Kolář, Čihák, J. Slezák, J. Švec, Holan, M. SLezák, M. Švec, Hubička, Turek, Lhotecký.

N. Knín B: Haspekl - Novosad, Fiala, Lomoz, Šírl, Patetl, Vlasák, Fiala, Rada, Rákosník, Přílepek.

Tochovice - Spartak B 2:2 (1:1)

Branky: 5. P. Ivaník, 50. Černý - 44. Kareš, 59. Solnař. Diváci: 70.

Tochovice: V. Šimůnek - J. Ivaník, Mourek, Teska, Weikert - Königsmark, P. Ivaník, A. Mašek, Černý - Bláža, L. Šimůnek. Střídali: Čanda, Klouda, Falc.

Spartak B: Karas - M. Mašek, Kareš, Fröhlich, Havrlík - Junger, Maršík, Čupalka, Haas - Ježek, Chvátal. Střídali: Dommo, Kuba, Bodnár, Solnař.

Skupina B

Kos. Hora - Hřiměždice 4:4 (3:2) Kutil 2, Moudrý, Růzha - L. SPilka, Cirus, Pospíšil, Černý

Rožmitál B - Pičín 0:2 Bártl, Ureš

Láz B - Sedlice 5:3 M. Čížek 2, Kabíček, Leiterman, Jaríček - Braun st. 2, Zatloukal

Višňová - Milín B do uzávěrky nehlášeno

Obecnice - Rosovice 9:1 (3:0) Kasl 2, Plecitý 2, Strniště, Kortán, Herink, Štochl - Baxa

Tochovice - Bohutín 4:0 (0:0) Bláža 2, J. Ivaník 2

Skupina B

Dublovice - D. Dušníky 3:0 (3:0) F. Wágner 2, D. Janoušek

D. Hbity - Kr. Hora 5:3 (4:0) Červenka 2, Kosek 2, Mart. Broum - Michalec, Koudelka, Kothera

Zduchovice - Kos. Hora 3:8 (2:3) L. Kadlec, Holub, D. Řehoř - Nouzecký 5, Bareš, Marhefka, vlastní

Pr. Lhota - Hřiměždice 3:3 Chlumecký, Kožíšek, Radič - Černohorský 2, Kahoun

OP žáků

Skupina A

Trh. Dušníky - Drahlín se nehrálo

Milín - Kovohutě 21:0 (7:0) Beran 7, Budějský 7, Šesták 2, Krušina 2, Kroužecký, Siblík, Čedík

5.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

Kračúnovské putování Tomáše Kočka se zastavilo v Březnici.

Kračúnovské putování Tomáše Kočka se zastavilo v Březnici

Prvňáčci ze Základní školy a Mateřské školy Jince pod vedením paní učitelky Renaty Hladové.

NAŠI PRVŇÁCI: Představujeme školáky ze Základní školy a Mateřské školy Jince

Kocouři budou chtít potvrdit postup do čtvrtfinále Českého poháru

Příbram - Volejbalisté Příbrami se ve středu potřetí v krátké době utkají s Benátkami nad Jizerou. Půjde o domácí odvetný zápas třetího kola Českého poháru, ve kterém budou chtít svěřenci trenéra Martina Kopa potvrdit postup do čtvrtfinále.

Viva ztratila v Mladé Boleslavi zdánlivě vyhraný zápas

Příbram - Zápas dvou rozdílných poločasů odehráli futsalisté Vivy Příbram na palubovce FC Joga Mladá Boleslav. Po skvělém výkonu v prvním poločase, který znamenal čtyřbrankové vedení 1:5, ale přišlo po přestávce uspokojení a kolaps, čehož domácí dokázali využít a deseti brankami duel otočili na konečných 11:9.