Mezinárodní zápasmezi domácím týmem Sokola Počepice a A.C. Corpolo (předním týmem italské soutěže z oblasti Rimini) se hrál v sobotu 5. června. Utkání provázelo nádherné počasía za povzbuzovánídomácích i zahraničních diváků, kteří vytvořili krásnou sportovní atmosféru. Domácí nakonec podlehli po urputnémboji 0:1, přestože měli možnost několikrát skórovat, a to i při akcích, kdy útočníci šli sami na brankáře. Jejich zakončení však vždy minulo bránu hostí.

Přátelské utkání pokračovalo společným posezením u grilu v areálu hřiště, a to až do pozdních hodin.

Druhý den, v neděli, čekalo mužstvo Počepic velice důležité a možno říci, i existenční utkání s mužstvem Klučenic, které je rovněž ohroženo sestupem. Po bezbrankovém poločase se mužstvo hostí ujalo vedení po trestném kopu. V 76. minutě však domácí vyrovnali z penalty a 4 minuty před koncem domácí Chlasták vyslal „dělovku“ na brankáře hostí, kterému se míč dokutálel mezi nohama do brány a šťastná, ale zasloužená, výhra domácích byla dokonána.

Tentokrát, a to po dlouhé době, je třeba vyzvednout výkon rozhodčích, kteří ve složení Kymla, Prinz a Kutil toto pro obě strany velice důležité utkání řídili s přehledem a citem pro fotbal.