Hostomice - Podlesí
3:1 (1:0)

Od začátku zápasu měli hostévíce ze hry, ale své šance nedokázali proměnit.

Naopak ve27. minutě se soupeř dostal na tři doteky k brance Podlesía gólman Černohorský byl proti střele bezmocný - 1:0. Do konce poločasu se žádná větší šance neujala ani na jedné straně.

Od začátku druhé půlevyvinulo Podlesívelký tlak na branku domácích, kterýv 68.minutě přinesl vyrovnání, když Mašek uklidil zblízkamíč do sítě - 1:1.

Hosté pokračovaliv tlaku, neproměnili další vyloženou šanci. A tak se prosadili znovudomácí. V 74. minutěměli domácí spoustu času v klidu odcentrovat a naprosto neobsazený střídající hráč zblízka hlavou dostal Hostomice do vedení - 2:1.

O čtyři minuty později kopali domácí přímý kop a exekutor této standardní situace vyhnal pavouky ze šibenice – 3:1.

Podlesí: Černohorský - Kocourek, Straka, Mlnařík, Jaroš (65. Hodermarský) - Nezník, Malíček (85. Janát), Krupa, Soukup - Mašek (78. Müller), Harvan.