Nespeky - Podlesí
3:6 (1:5)

Začátek sehostům moc nepovedl a svými chybami a nedůrazem dostávali na koně domácí. Hned ve 2. minutě syn slavného otcePanenka ranou zpoza vápna orazítkoval břevnopodleské branky.

Po úvodní desetiminutovce se hosté probudili a Janát odpověděl podobně, když levačkou trefil vzdálenější tyč. V 18. minutě už šlo Podlesído vedení. Harvan si na pravé straně pohrál s obráncem a na malém vápně našel volného Hausnera, který bez problémů proměnil - 1:0.

Hosty gól nabudil, začali víc držet míč a kontrolovat hru, ale paradoxně v této fázi se domácím podařilo vyrovnat. Ve 30. minutě se po několika odrazech nakonec míč dostal k Panenkovi, který tváří v tvář Černohorskému také nezaváhal - 1:1. Už o minutu později všakpředvedli oku lahodící akci Petráň s Hausnerem. Prvně jmenovaný vybojoval míč u vlastního vápna, doběhl s ním až k polovině hřiště a načasovanou přihrávkou mezi zkamenělé obránce vysunul útočníka do samostatného úniku. Ten ještě obešel brankáře Donáta a vrátil Podlesí vedení - 2:1.

Tím nastartoval snad nejlepší čtvrthodinu v historii Podlesí. Jelikož ve 35. minutě dostal prostor do té doby hledající seKocourek a z 30 metrů nechytatelně zavěsil - 3:1. O další minutu později dostal míč do běhu aktivní Růžek. Situaci dva na jednoho vyřešil přihrávkou na lépe postaveného Hausnera, který završil svůj hattrick - 4:1. Gólovou smršť zakončil tři minuty před přestávkou Soukup, který se postavil k trestnému kopu a parádně vymetl šibenici - 5:1.

Ve druhé půli Nespeky pozměnily sestavu, začaly hrát na tři útočníky, a to dělalo hostůmvelké problémy. Výsledek se brzy dostavil, když Pavlík snížil na 5:2.I nadále pak hráli především domácí. Nejprve jim nebyla uznána branka pro ofsajd a poté přeci jen na 5:3 snížil nedůrazně pokrytý Kalenda.

Naštěstíhosty opět uklidnil probuzený střelec Hausner. V 75. minutě dostal znovu příliš prostoru ve vápně, opět obešel brankáře a svou čtvrtou brankousmazal i zbyléambice domácích- 6:3.

Branky: Panenka, Pavlík, Kalenda - Hausner 4, Kocourek, Soukup.

Podlesí: Černohorský - Jaroš, Straka, Hodermarský, Kocourek - Harvan, Soukup, Petráň (88. Mlnařík), Janát (46. Vojtíšek) - Hausner, Růžek (69. Soucha).

PETR MLNAŘÍK