Podlesí - Petrovice
0:4 (0:1)

Proč jsou Petrovice aspirantem na postup, dokazovaly v celém zápase. Už nástup měly famózní, když hned ve 3. minutě domácí Jaroš promáchl centr a na zadní tyči zakončil do protipohybu Bílek- 0:1.

V prvních dvaceti minutách hosté jasně kontrolovali hru, měli míč na svých kopačkách a na branku Podlesí se valil jeden útok za druhým. Černohorský měl ale dobrou formu a tři jasné gólové šance zneškodnil. Po této útočné smršti Petrovice trošku ubraly plyn, ale domácím se hra vůbec nedařila.

Navíc Podlesí produkovalo spoustu chyb v rozherávce anakopávané míče tentokrát také žádné ovoce nepřinesly. Největší šancí domácíchtakbyl průnik Harvana ze 30. minuty a jeho skákavá střela z 20 metrů, kterou brankář vyrazil na roh.

Snahu o vyrovnání ve druhém poločase rázně utnul v 51. minutě umístěnou hlavičkou po rohu Brunclík - 0:2.

Petrovice od té doby hru opět bez problémů kontrolovaly. Domácí gólmana hostů vůbec neprověřili. Dvacet minut před koncem navíc chyboval opět Jaroš. Špatně trefil nakoplý míč a vyslal tím do sóla Kudrnu, který bez problémů proměnil - 0:3.

O pár minut později pak střídající Stejskal přelstil ofsajdovou past a před vybíhajícím Černohorským usměrnil míč do sítě - 0:4.

Branky: 3. Bílek, 51. Brunclík, 70. Kudrna, 75. Stejskal. Rozhodčí: Macháček - Macháček, Mrázek. ŽK: Jaroš, Kocourek (oba Podl.).