Podlesí - Zdice
2:0 (0:0)

Začátek zápasu vypadal pro domácí slibně. Hned při prvním útoku byl v souboji o odražený míč faulován Vojtíšek, ale Soukupovu střelu z následného trestného kopu srazili na roh hráči ve zdi.

Poté ovšem začali vystrkovat růžky hosté. V obraně Podlesí vázla komunikace, a to se projevilo, když Kocourek tečoval míč, mířící za obranu a málem přehodil vybíhajícího Černohorského. Ten naštěstí stihl balon ještě v poslední chvíli vyrazit konečky prstů nad břevno.

Na druhé straně první tutovku zazdil Mlnařík, když po přiťuknutí od Harvana pálil levačkou nad. Poté postupoval sám na Kasala Dostálek, jenže místo zakončení zkoušel ještě udělat kličku vracejícímu se obránci a o míč přišel. Trestat mohl zdický Růžička, který v gólové šanci střílel podél Černohorského. Ale brankář jeho střelu lapil.

Následně měl dost času na vápně opět Mlnařík, ale tak dlouho přemýšlel, kam vystřelit, až míč poslal jen slabě mimo branku. Do vedeníPodlesí nedostal ani Dostálek, jenž prošel z boku s míčem do vápna, ale oba jeho pokusy z úhlu zablokovali obránci.

Největší šance přišla minutu před koncem poločasu, když odražený míč napálil Vojtíšek. Kasal jeho střelu jen vyrazil k Dostálkovi, který však do prázdné branky nedal, protože míč trefil holení nad.

Do druhého poločasu fotbalisté Podlesí zlepšili kombinaci a pokračovali v dobývání hostující svatyně. Utkání nakonec rozhodly dva údery z konce první desetiminutovky druhé části. Nejprve Soukup s Harvanem sehráli nakrátko roh,domácí kapitán našel hlavu Dostálka, který vstřelil svůj první gól za Podlesí - 0:1. Následně vybojoval míč u našeho vápna Mlnařík, posunul při brejku na Soukupa, a ten parádní uličkou vybídl ke skórování Harvana - 0:2.

Hru na rychlé brejky pak Podlesštípraktikovali až do konce utkání, protože zdickým hráčům rychle docházely síly a nestíhali se po svých akcích vracet.

Parádní akci předvedli Harvan, Soukup a Růžek, ale posledně jmenovaný sám před brankářem trefil jen jeho nohy. Zdicím se podařilo vsítit branku také z brejku po ubráněném rohu, ale radost jim zkazilasistent rozhodčího, který odmával ofsajd.

Další šance už si hosté nevytvořili. Naopak v posledních minutách mohl ještě po akci Růžka zvýšit Harvan. Jenže nejprve trefil v opuštěné brance jediného obránce a následný lob přes vrátivšího se brankáře vyhlavičkoval další z bránících hráčů.

Branky: 53. Dostálek, 55. Harvan. Rozhodčí: J. Štefan - Brda, Beran.

Podlesí: Černohorský - Jaroš, Kocourek, Straka, Soucha - Růžek, Mlnařík, Soukup, Vojtíšek (80. Řehák) - Dostálek (86. Müller), Harvan (88. Sedláček).
Zdice: Kasal - Kosík, Kulhánek, K. Svoboda, Novák - Froněk, Stádník, T. Svoboda, Růžička - Číhař, Palek. Stř.: Turický, Pech.