Měchenice - Podlesí
2:0 (1:0)

V kádru domácích došlo oproti loňské sezoně k výrazným změnám, ale po začátku zápasuhosté nabyli dojmu, že výhra bude jediným možným vyústěnímjejich převahy.

Jenomže domácí v 11. minutě rozehráli přímý kop a na jejich signál, který zakončil Dlesk,koukali hostés otevřenou pusou - 1:0.

Do konce poločasubylo Podlesíjasně lepším a fotbalovějším týmem, ale ze tří tutovek neproměnili jeho hráčiani jednu.

Také ve druhém poločasehosté domácí k ničemu nepustili, ale zahazovali jednu šanci za druhou.

V samotném závěru při zoufalé snaze vstřelit branku, pak inkasovali druhý gól, když průnik do otevřené obrany zakončil Portugalec Sa Pedreira - 2:0.

Podlesí: Černohorský - Kocourek, Straka, Mlnařík, Malíček - Mašek, M. Černý, Partika, Soukup - Nezník, Janát (83. Miler).

V dalším zápase nastoupí Podlesí v nedělidoma proti mužstvu Maršovic.