Podlesí - Hořovicko B
1:1 (1:1)

Domácí hráči Hořovicko hned od začátku pořádně zmáčkli a první šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Nejprve byl hodně vidět Vojtíšek, který z rohu vápna trefil spojnici a poté po přiťuknutí Hausnera mířil z voleje vedle. O chvíli později svým průnikem připravil největší šanci zápasu Janátovi, kterému předložil ideální přihrávku před prázdnou branku, ale Janáttentokrát neobul střelecké kopačky a z malého vápna napálil míč dobřevna.

Snaha mladého Vojtíška tak přinesla ovoce až ve 26. minutě, kdy využil nedorozumění obránců s brankářem, vlétl mezi ně a brankář Grunt už vytáhl jen penaltový zákrok. Pokutový kop pak již tradičně proměnil Soukup - 1:0.

Místo pojistky však přišlo nečekanévyrovnání. Štěpnička dostal dlouhý míč do otevřené obrany a záváhání obránců při první šanci hostů dokonale využil, když z úhlu prostřelil Černohorského - 1:1.

Svou chybu při obdržené brance pak mohl odčinit Mlnařík, ale po centru Soukupa mu chyběly centimetry k tomu, aby dokázal míč usměrnit hlavou do sítě. To už se nadomácí kopačkypomalu začala vkrádat nervozita a křeč, což se projevilo po jednom z mnoha rohů, kdy míč poskakoval sem a tam malým vápnem adomácí jej nedokázalidostat do sítě.

Ve druhém poločase pokračoval festival neproměněných šancí Podlesí. Hosté se skoro ani nepodívali přes půlící čáru a soustředili se jen na defenzívu. Brankář Grunt skvěle vyrazil trestný kop Soukupa i tečovanou střelu Sedláčka. Protrhnout střeleckou smůlu mohl i Hausner, jenž dobíhal vyraženou střelu Souchy, ale při dorážce trefil míč jen podrážkou a Grunt opět lapil.

Podruhé tak měl dvacet minut před koncem možnost rozhodnout Janát do odkryté branky, tentorkát po průniku Mlnaříka, ale trefil jen nohy gólmana Hořovicka.Podlesí se neprosadilo ani ze standardních situací. Z množství rohů se k zakončení dostali Kocoureka Sedláčkem, aleoba mířili nad. A když dvě minuty před koncem přestřelil z trestného kopu i jindy neomylný Soukup, bylo evidentní, že gólu by sedomácí nedočkali asi ani do soumraku.

Branky: 26. Soukupz pk- 36. Štěpnička.Rozhodčí: Pejša - Berovič, Kudrna.

Podlesí: Černohorský - Jaroš (63. Hodermarský), Kocourek, Straka, Soucha - Janát, Mlnařík, Soukup, Vojtíšek (57. Sedláček) - Růžek (79. Müller), Hausner.
Hořovicko B: Grunt - Diviš, Rak, Mašek, Hlaváček, Štěpnička, Hruška, Škvára, Šimůnek, Kadeřábek, Černý. Střídali: Vávra, Křikava.

PETR MLNAŘÍK