Podlesí - Hostomice
2:2 (0:0)

Hosté přijeli oslabení o zraněné opory mužstva, ale tuto výhodu se Podlesí nepodařilo využít na víc, než zisk bodu.

Za první poločas toho obě mužstva moc nepředvedla a hra příliš nepřipomínala krajskou úroveň. Bohuňka v brance Hostomic prověřili svými střelami jen Harvan, Hausner a Soukup. Ale všechna zakončení mířila do středu branky. Janát, který dostal skákavou přihrávku za obranu, zase v přemíře snahy napálil míč levačkou vysoko nad.

Hosté se osmělili pouze na dva slabé pokusy nestárnoucího Lisého.

Ovšem ve druhém poločase vystrčili růžky jako první. Po dvou minutách si Hadraba naběhl za obránce a z pravé strany postupoval sám na Černohorského. Dokázal míč procedit skrz jeho ruce, ale dobíhající Jaroš odkopl na roh a v brance skončil sám.

V 57. minutě se zrodil první gólový moment. Straka skvěle nacentroval z trestného kopu a Janát těsně před Bohuňkem tečoval. Hostující gólman si sice na míč sáhnul, ale zastavit ho nedokázal - 1:0.

Po vstřelené brance se Podlesíněkolikrát dostalo do poměrně slibných pozic, ale téměř vždy místo zakončení jeho hráči volili ještě další kombinaci, která nakonec nikam nevedla.

A trest na sebe nenechal dlouho čekat. V 72. minutě si míč postavil faulovaný Václav Kuba a z 35 metrů skákavou střelou překvapil Černohorského, kterého míč u tyče přeskočil - 1:1.

Domácíse vrhli opět do útoku a za tři minutyuž znovuvedli. Harvanův centr vyrazil Bohuněk přímo naproti Kocourkovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě 2:1.

Odpovědět ale dokázali iHostomičtí. Deset minut před koncem Černohorský nedůrazně vyrazil přímý kop Kovácse a Hadraba se štěstím dorazil - 2:2.

Branky: 57. Janát, 75. Kocourek - 72. V. Kuba, 81. Hadraba. ŽK: Kocourek - V. Kuba. Rozhodčí: Gaži st. - Lux, Nepraš.

Podlesí: Černohorský - Jaroš, Hodermarský, Straka, Kocourek - Vojtíšek (71. Malíček), Harvan, Soukup, Soucha (55. Růžek) - Janát, Hausner.

PETR MLNAŘÍK