Podlesí - Mníšek
2:2 (0:1)

Nástup do utkání sedomácím herně povedl. Hráli nátlakový fotbal a přitlačili hosty k jejich pokutovému území.

Do první šance se po rohu dostal Janát, ale hlavou přestřelil. Poté zkoušel Veselého v brance lobovat Hausner, ale míč trefil špatně. Největší šanci zahodil hlavou opět Janát, který sám před brankou mířil vedle.

Hosté pak předvedli, proč se říká: "Nedáš, dostaneš". Na pravé straně dostali příliš času na centr a Talůžek mohl poděkovat obráncům, že ho vůbec neobtěžovali a hlavou míč usměrnil do sítě. V 17. minutě - 0:1.

Další rána proPodlesí přišla ve 20.minutě. Harvan si po dopadu pohmoždil kotník a musel vystřídat.Domácím přestala vycházet kombinace a hosté tak měli až příliš možností k nebezpečným brejkům. Zakončení Tomečka i Talůžka mířila pokaždé mimo tři tyče.

Před koncem poločasu měl šanci k vyrovnání Soukup, ale místo prudké střely také zkusil lob, který ovšem skončil rovněž v náručí Veselého.

Hned na začátku druhé půlese opět ukázalo, proč nesmí Talůžek dostat prostor k zakončení. Hosté se po pravé straně lacino dostali až do vápna, kde se Kindel neukvapil a našel před šestnáckou nabíhajícího mníšeckého kanonýra. Ten přesnou střelou k tyči zvýšil na 0:2.

Poté se spustila útočná lavina na obou stranách.Podlesí se místy až zoufale snažilo vstřelit kontaktní branku, Mníšek i nadále podnikal nebezpečné protiútoky. Míče létaly z jedné strany na druhou a před oběma brankami bylo živo. Nakonec se přeci jen nadomácí usmálo štěstí.

V 64. minutě vybojovali na polovině míč a Soukup vysunul za obranu Hausnera, který prudkou ranou snížil. Poté se proti Tomečkovi na druhé straně vyznamenal Černohorský, když dokázal jeho bombu z blízkosti vyrazit. V podleském útoku v závěrečných dvaceti minutách velice ožil Růžek. Po průniku Janáta na pravé straně to byl právě on, kdo mířil hlavou jen těsně vedle.

Minutu před koncem si z levého obránce naběhl střídající Jaroš a jeho střelu do prázdné branky na poslední chvíli srazil obránce na roh. Po jeho zahrání míč propadl na penaltě k Hausnerovi, který jej po zemi napálil nejprve do obránců, aby si míč na vápně sám doběhl a střelou přes hlavu poslal balon pod břevno - 2:2.

Branky: 64. a 89. Hausner - 17. a 47. Talůžek.

Podlesí: Černohorský - Soucha, Hodermarský, Mlnařík, Kocourek - Harvan (20. Vojtíšek, 60. Jaroš), Soukup, Straka, Janát - Hausner, Růžek.

Mníšek: Veselý - Svoboda (68. Hrabě), Stáníček, Znamenáček, Pecka - Batovec, Kindel, Talůžek, Novák, Mašek - Tomeček.

PETR MLNAŘÍK