Mníšek - Podlesí
2:3 (2:1)

Od začátku utkání působili hosténervózním dojmem a především obranná hra připomínala spíše chaos. V 17. minutěvše vyvrcholiloúvodní brankou zápasu, když zadáci svounedůsledností umožnili domácím odcentrovat, na malém vápně se pověsil do vzduchu Novák a skóroval - 1:0.

Odpovědět dokázaloPodlesíve 25. minutě. Vostárek chtěl rychlým výkopem založit útok Mníšeckých, ale míč se dostal ke Kocourkovi. Ten si všiml nabíhajícího Harvana, jenž se vyhnul ofsajdu a postupoval sám na brankáře, udělal dlouhou kličku a z ostrého úhlu vyrovnal - 1:1.

Za dalších pět minut šli domácí opět do vedení. Po autovém vhazování se ve vápně dostal míč k Tomečkovi, který se celkem lacino otočil a poslal jej pod břevno - 2:1.

Vyrovnání měl na hlavě v posledních vteřinách poločasu Petráň, ale těsně před brankářem nedokázal míč usměrnit do branky.

Vstřelit branku se mu však povedlo ihned po změně stran. Sedláčkův centr mu hlavou sklepl Hausner a Petráň dostal nadvakrát míč do sítě - 2:2.

Za další dvě minuty ten samý hráč hlavičkoval zblízka do tyče. Domácí hrozili celý poločas pouze ze standardních situací. K nebezpečnému zakončení se však dostal pouze Plachý, který odrazem od země trefil břevno.

Rozhodující akce se zrodila v 84. minutě. Střídající Müller chytře vysunul Sedláčka, na jehož zpětnou přihrávku si naběhl Janát. Trefil sice jen prostředek branky, ovšem domácí brankář míč neudržel a pohotový Hausner zblízka dorazil - 2:3.

Mníšek mohl srovnat dvě minuty před koncem, ale trestný kop z výhodné pozice se do branky nevešel.

Branky: 17. Novák, 30. Tomeček - 25. Harvan, 47. Petráň, 84. Hausner.Rozhodčí: Říha. ŽK: 1:3.

Podlesí: Černohorský - Jaroš, Mlnařík, Straka, Soucha (46. Sedláček) - Janát (85. Vojtíšek), Petráň (73. Müller), Soukup, Kocourek - Harvan, Hausner.

PETR MLNAŘÍK