Podlesí - Mníšek
2:2 (1:1)

Start do prvního jarníhozápasu byl z obou stran dost rozpačitý. Hosté sázeli na nakopávání míčů na vysokého Talůžka, který je sklepával a prodlužoval svým spoluhráčům. Domácí jsme začali hrát podobně, a tak bylo od začátku k vidění více soubojů, než kombinací.

Po deseti minutách se přesto podařilo Mlnaříkovi vysunout do úniku Harvana, ale toho při zakončení důrazně atakoval vracející se obránce a šanci tak zmařil.

Jako první udeřili hosté. Z levé strany poslali míč po zemi do vápna, kde váhajícímu Vojtíškovi vypíchl míč Tomiska. Poté ještě přetlačil na zemi ležícího Černohorského a dostal míč do sítě - 0:1.

Fotbalistům Podlesí se nadále nedařilo vypracovat si gólovou příležitost a hra se odvíjela především uprostřed hřiště.

Vyrovnání nakonec dostali domácídarem od Veselého. Mlnařík zahrával přímý volný kop ze středového kruhu a jeho centr propadl mezi rukama brankáře hostí za brankovou čáru - 1:1.

Stejný stav vydržel až do poločasu zejména proto, že hlavičky Talůžka z vápna nebyly gólově nebezpečné a Harvan po dalším vysunutí od Janáta pálil ze strany mimo branku.

Ve druhém poločasePodlesí hru zlepšilo a zatlačilo hosty na jejich půlku. Tlak vyvrcholil po čtvrt hodině, kdy se opakovaný centr Sedláčka dostal ke Strakovi, kterýjej z voleje napálil do sítě - 2:1.

Hosté se pak vysunuli více kupředu, ale šance si nevytvářeli. Naopak se prodomácí otevíraly příležitosti k rychlým brejkům. Ovšem Štěstěnajim nepřála. Pojistku mohl přidat Janát, který po akci Harvana s Petráněm trefil tyč, ale už předtím byl tak jako tak signalizován ofsajd. Dostálek v největší šanci po samostatném úniku trefil jen nohu vybíhajícího Veselého. Vniveč přišla i další nadějná přečíslení.

Mníšek pak trestal. Tři minuty před koncem napřáhl z 25 metrů vysunutý stoper, jeho střelu Černohorský jen vyrazil a dobíhající Talůžek poslal míč pod břevno - 2:2.

Vzávěrečném náporu se zrodila pro Podlesí ještě jedna gólová šance, když se při rohu prosadil Kocourek, ovšem u tyče jeho hlavičku vykopl Talůžek.

Branky: 29. Mlnařík, 61. Straka - 15. Tomiska, 87. Talůžek. Rozhodčí: J. Novotný.

Podlesí: Černohorský - Soucha, Kocourek, Straka, Vojtíšek (70. Růžek) - Sedláček, Mlnařík, Soukup, Janát - Petráň (60. Dostálek), Harvan.

Mníšek: Veselý - Olšák, Tomiska, Pecka, Talůžek, Kindel, Batovec, Kučera, Vlček, Tomeček, Mašek. Střídali: Svoboda, Čížek