Podlesí – Rožmitál
2:2 (2:2)

Prakticky hned z rozehrávky šli domácí do vedení, když odražený míč vrátil do vápna Janát a tam nikým nerušený Červenka vstřelil svůj první soutěžní gól za Podlesí - 1:0. Poté se ukázali hosté. Leitermann ještě v první šanci ztroskotal na Černohorském, ale ve 4. minutě již svou příležitost zužitkoval a podél gólmana srovnal – 1:1.

Rožmitálští nadále dělali obraně domácích problémy. Janátův skluz pod nohy Hofmana a následný pád hostujícího hráče rozhodčí nechal bez povšimnutí.
K neobvyklému tahu se pak odhodlal podleský trenér Blažek, když kvůli nedůslednostem už ve 12. minutě sáhl k dvojímu střídání. Ale veškeré taktické plány zhatil svým zkratem Janát, který v patnácté minutě doloval míč zpod hostujícího hráče velmi surovým způsobem, a tak putoval předčasně do sprch.

Přesilovku hosté využili téměř okamžitě. Volný Mora zpoza šestnáctky střílel skrz klubko hráčů přesně k tyči.

Hostům logicky ještě narostla křídla, ale spoustu svých akcí nedokázali dotáhnout ani ke gólové příležitosti. Nejblíže gólu byl po půlhodině hry Velek, jehož rána z dálky orazítkovala břevno. Při této šanci pak opět platilo známé pořekadlo: „Nedáš, dostaneš“. Míč odražený od břevna putoval po ose Petráň, Mlnařík, Červenka až do vápna na nabíhajícího Sedláčka, který šikovně sklepl Harvanovi a bylo vyrovnáno - 2:2.

O chvíli později měl dokonce na hlavě vedoucí gól Petráň, ale zblízka trefil jen nohu brankáře Zrna. V další gólové šanci pak neuspěl kapitán Soukup, jehož klička brankáři byla příliš dlouhá.

Po přestávce hosté paradoxně nechali hrát Podlesí a více úsilí věnovali diskusi s rozhodčími. Navíc bylo znát, že v dusném počasí rychle oběma týmům ubývají síly, a tak už příliš šancí k vidění nebylo.

Na straně domácích se několikrát svým důrazem dostal do šance Červenka, ale jeho střely ze šestnáctky nenadělaly Zrnovi větší problémy. A když už se dostal k míči v gólové příležitosti, byl mu odpískán útočný faul.

Rožmitálští se ocitli ve velké šanci Morou, ale ten ideální moment pro zakončení prováhal a Mlnařík stačil míč srazit na roh. Čtvrt hodiny před koncem se neujala ani rána Sedláčka po rohu. Hosté tedy vycítili šanci a v posledních minutách zkusili strhnout vedení na svou stranu.

Chvíli před závěrečným hvizdem dokonce dostali míč do sítě. Po spolupráci obou útočníků však asistent rozhodčího odmával k nelibosti hostů ofsajd.

Branky: 1. Červenka, 31. Harvan – 4. Leitermann, 16. Mora. Rozhodčí: Kubíček.

Podlesí: Černohorský - Jaroš (13. Petráň), Kocourek, Soucha, Janát - Růžek (13. Vojtíšek), Mlnařík, Soukup, Sedláček - Harvan, Červenka (89. Müller.
Rožmitál: Zrno - Závodný (46. Melichar), Varadin, Hausleitner, Velek - Pejsar, Hofman, Váně, Mora - Doležal, Leitermann.

PETR MLNAŘÍK