Podlesí - Vonoklasy
0:0

Kdo neviděl první poločas, o nic nepřišel. Naopak si ušetřil tři čtvrtě hodiny nudy. Hosté zkoušeli postupně kombinovat, ale nikam to nevedlo. Domácím se dařilo vyrážet do přečíslení, ale ani jednou se nedostali k zakončení.

Jedinou pěknou akci tak vyprodukovali Soukup s Harvanem. První zahrával roh a druhý míč posléze z voleje poslal na bránu. Brankář Blažej však střelu vyrazil.

Do druhé části vstoupili hráči Podlesípřeci jen aktivněji, když hned v první minutě trefil Soukup břevno přímo z rohu. Poté spálil šanci Mlnařík, který nedokázal zkrotit odražený míč uvnitř pokutového území a místo na branku střílel na louku za ochrannou sítí. Snaha Podlesí o skórovánípostupně přecházela v křeč, cožjasně dokumentovala největší šance utkání, kterou měl Petráň. Jaroš jej našel na malém vápně, bohužel útočník v ideální pozici trefil jen nohy gólmana stojícího u přední tyče.

Potrestatje za chvíli mohl aktivní Nejepsa, který běžel sám na Černohorského, obstřelil všaknejen brankáře, ale i branku. Z pokusu o nápor pak Podlesívyprodukovalo jen střelu Harvana, kterou Blažej kryl, a také spoustu chyb ve hře, z nichž vyplynulo, že hosté byli ke konci utkání mnohem nebezpečnější.

Nejvícedomácí fanoušky a hráčevylekala tečovaná střela Buriana po chybě Mlnaříka, ale Černohorský stačil míč mířící do protipohybu zkrotit.

Zklamání tak zjevně po skončení panovalo na obou stranách. Poděkování za kvalitní výkon zaslouží trojice rozhodčích.

Podlesí: Černohorský - Jaroš (65. Vojtíšek), Kocourek, Straka, Soucha - Janát, Mlnařík, Soukup, Harvan - Růžek (62. Dostálek), Petráň (87. Müller).

PETR MLNAŘÍK