Podlesí - Žebrák
2:0 (0:0)

Hosté přijeli s hodně defenizivní taktikou. Vytvořili před vápnem obranný val, přes který bylo těžké proniknout a spoléhali na brejkové situace. Na dostřel domácí branky se tak v prvním poločase nedostali.

Akce Podlesí většinou končily sražením přihrávky či centru na roh, ale z nich jsme se nedokázali prosadit.

Největší šanci měl Harvan po průniku Sedláčka po právé straně, ale ve slibné pozici mířil vedle. Tentýž hráč pak o chvíli později zakončoval jeden z mála rychlých protiútoků střelou z 25 metrů, ovšem Ťažký míč vyrazil.

Ve druhém poločase pokračovali fotbalisté Podlesí v dobývání branky hostů a podařilo se jim vstřelit vedoucí gól. V 56. minutě našel Soukup z trestného kopu střídajícího Růžka, který zavěsil - 1:0.

Po brance se Podlesí zaměřilo na bránění výsledku, a tak se z jejich kopaček téměř vytratila kombinace. Hráči Žebráku ucítili šanci a tlačili se do zakončení.

Do vyložené šance se sice nedostali, ale pokusy Dušana Nesnídala a především Filipa Kušky mohly skončit mnohem hůře, než jen mimo branku.
Pojišťovací gól mělo na kopačce několik hráčů. Růžek ve slibné pozici těsně minul vzdálenější tyč, stejně se vedlo i Soukupovi, který poté ještě spálil jasnou gólovku. Postupoval sám na brankáře, který byl navíc ještě špatně postaven, ale jeho pokus o efektní dloubák skončil nad brankou.

Definitivní jistotu vítězství tak domácí získali až šest minut před koncem. Růžek byl o krok dříve u opuštěného míče, posunul si jej kolem obránce a byla z toho penalta. Tu Soukup s přehledem proměnil – 2:0.

Branky: 56. Růžek, 84. Soukup z pk. Rozhodčí: Brožek.

Podlesí: Černohorský - Jaroš (46. Hodermarský), Mlnařík, Straka, Soucha - Sedláček, Kocourek, Soukup, Janát (46. Růžek) - Harvan, Hausner.
Žebrák: Ťažký - Jirovský, Barborka, Mašek, T. Lehocký - O. Kuška (Roztočil), F. Kuška, Kebrle, D. Nesnídal, L. Nesnídal - Tožička.