Obecnice – Březnice
2:2 (1:2), pen. 3:1

Ve svižném a po změně stran nervózním utkání šli do vedení po dvaceti minutách domácí. Hosté zahráli malou domů, po které Vaněček uchopil míč do rukou a sudí Dvořák nařídil nepřímý kop, po němž pod břevno zavěsil L. Vosolsobě.

Březnice však ještě do přestávky stav otočila. Nejprve se prosadil křižnou střelou Martin Žid a druhý gól vstřelil krásnou střelou přes zeď k tyči Maršík.
Domácí ale nerezignovali a po přestávce šťastně vyrovnali, když hlavičku L. Vosolsobě tečoval za záda Vaněčka jeden z březnických zadáků, a tak zápas skončil v normální hrací době 2:2.

O postupu rozhodovaly penalty. Zatímco za domácí proměnili pokutový kop L. Vosolsobě, Hebnar a Z. Vosolsobě, za hosty byl úspěšný jen Maršík.

Branky: L. Vosolsobě 2 - Martin Žid, Maršík. Rozhodčí: Dvořák - Švidkov, Burian. Diváků: 111.

Ve finále se Obecnice utká s Dolními Hbity.