Rožmitál - Sp. Příbram B
4:3 (1:0)

Odvetné utkání finále okresního fotbalového poháru nabídlo parádní a dramatickou podívanou.

Domácí Rožmitál musel dohánět dvoubrankovou ztrátu z prvního zápasu a povedlo se mu to. V první půli skóroval jednou a během patnácti minut druhého poločasu odskočil dokonce až na 4:0.

Jenomžedvacet minutpřed koncem vzali otěže do svých rukou hosté. Dvěma góly Houdka a jedním Dražana dotáhli skóre na 4:3. V tu chvíli byl při součtu obou zápasů držitelem poháru Spartak B.

A potřebný výsledek nakonec uhlídal. Vítězem okresního kola Ondrášovka Cupu 2010/11 je tedy Spartak Příbram B.

Branky: P. Leiterman 3, Doležal - Houdek 2, Dražan. Rozhodčí: Paukner - Hruška, Švidkov. Diváci: 250. První zápas: 0:2. Sp. Příbram B je vítězem okresního kola Ondrášovka Cupu.

Rožmitál: Ondračka - Varadin, L. Eisenreich, Velek, Hofman - Váně, Hausleitner, Pejsar, Mora - Doležal, P. Leiterman. Stř.:Dolgoš.
Sp. Příbram B: Karas - Jerman, Mašek, Opička, Dvorský - Matějka, Houdek, Steinbauer, Šutek - Trefný, Kuba. Stř.: Dražan, Tesárek, Rampa.