MFK Dobříš - Zdice 2:1 (1:0). Domácí měli po většinu utkání mírnou převahu, kterou využil v první půli Bártl astřelou k tyči otevřel skóre. Ve druhé půli nevyužili Dobříšští několika slibných příležitostí, a tak je potrestalgólem hlavou Carván. Domácí se však přece jen dočkali vítězství, když druhou branku vstřelil hlavou opět Bártl po centru Žaloudka. Rozhodčí: Máša.

MFK Dobříš dor. - Nový Knín B muži 2:1 (1:0). Domácí dorostenci působili leším dojmem a v první půli se ujali vedení brankou Soukupa. Ve druhém poločase zvýšil po chybě obrany Maryška. Hosté pak už jen snížili Jakubem Černým, když si jeho centr srazil domácí gólman T. Kadlec do branky. Rozhodčí: Soukup.

Další zápas: Mokrovraty - Hřiměždice 1:5, Dublovice - Láz 4:1, Dobříš komb. - Vys. Chlumec 6:0 (2:0) R. Řechka 2, Bártl 2, Karas, Pinc. Nový Knín - Nečín 5:1 (4:0) Foltýn 2, Lomoz, Podzemský, Vostrý - vlastní, Sp. Příbram B+dor. - Trh. Dušníky 2:3 (0:0).

Luhy- VČS Tmaň 6:0. Branky: Čech 2, T. Kout 2, Chudárek, R. Mařík. Hráno na umělé trávě MFK Dobříš, RO: Máša.

Také jste hráli? Nahlašte nám váš výsledek SMS zprávou na tel. č. 725 543 993 nebo mailem jan.hajek@denik.cz.