Velká Dobrá/ Los podzimní části fotbalové I. A třídy poslal k poslednímu kolu Milín do Velké Dobré. Po dobře rozehraném prvním poločase přišel po změně stran obrat.

V. Dobrá – Milín
2:1 (0:1)

Hosté vstoupili do zápasu aktivně a v páté minutě se už skoro radovali z branky. Hlavičku Slivky však stihl před brankovou čárou odkopnout jeden z domácích obránců.
Na druhé straně vyzkoušel pozornost Holana z trestného kopu Liška, ale pak se hra přestěhovala do vápna domácích.
Na pokusy Švába a Bejčka ještě gólman stačil, ale ve 29. minutě jej překvapil ránou z 35 metrů Doubek a Milín vedl.
Hned po rozehrání se do šance tlačil Machek, ale Lundák mu stačil míč odkopnout.
Tři minuty po změně stran nedokázala hostující obrana odvrátit míč po rohu, Růžička se rychle zorientoval a vyrovnal.
Vedení mohl Milínu vrátit o tři minuty později Šváb, který postupoval sám na brankáře, ale místo střely zkoušel ještě přihrát.
V 60. minutě se zmocnil míče Duda, prošel přes dva hráče hostů a střelou od tyče přiblížil domácí k výhře – 2:1.
Závěr zápasu patřil dalším šancím domácích, Holan už ale žádnou za svá záda nepustil.
Milín: Holan – Venta, Doubek, Krejčí, Slivka – Lundák (79. škopek), Soukup, Pacina, Zákoucký (70. Harvan) – Bejček, Šváb.

V posledním kole I. A třídy jeli ševci na půdu svého tabulkového soupeře. Body ale nezískali.

Tn. Rakovník – N. Knín
3:1 (2:1)

Domácí hned od začátku jasně ukazovali, že pány jsou tu oni.
V 6. minutě kopal Hůla rohový kop, míč posadil na hlavu Křivánka a s pomocí tyče zapadl do knínské sítě – 1:0. Ve 14. minutě si pak dopředu vyrazil Caban, prokličkoval se obranou soupeře, ale ve chvíli, kdy chtěl střílet, šel po zákroku poslední instance hostí k zemi. Rozhodčí nařídil penaltu a exekutor Hůla nedal brankáři šanci – 2:0.
Přesně za pět minut se stejná scéna opakovala před brankou Fiedlera, jen s tím rozdílem, že místo penalty se kopal trestný kop těsně za hranicí velkého vápna. Také na straně hostů vybrali dobrého kata, Vršecký napálil míč přesně ke vzdálenější tyči – 2:1. To Nový Knín nabudilo a hráči se začali odvážněji vnucovat na stranu Tatranu. Hrálo se tak jen především od vápna k vápnu a brzy přišel poločas.
Také do druhé půle vstoupil lépe Tatran. Chtěl rivala dorazit dalším gólem a uklidnit tak zbytek utkání. Tatran měl hned několik možností slova proměnit v činy, ale chyběla mu potřebná přesnost i větší klid.
Až po třiceti minutách prohodil Pokorný balon skrz hráče před Cabana, ten vysunul kolmým pasem Kratochvíla a z pravé strany centroval před branku. Do míče se odvážně vložil Varga a Rakovník vedl 3:1. I když se i v závěru domácí celek snažil, gólový účet už byl uzavřenNa kvalitě derby v I. B třídě se negativně podepsal terén na hranici regulérnosti. S nepřízní počasí se lépe vypořádali domácí, kteří nakonec dokráčeli k přesvědčivému vítězství.

Rožmitál – Dobříš B
6:0 (2:0)

Domácí byli od samého začátku lepším týmem a už v 5. minutě šli do vedení, když Caiskova přízemní střela zapadla k tyči – 1:0. V následujících deseti minutách mohl Rožmitál ještě zvýšit, ale Mašek, Doležal ani Drechsler své šance nevyužili.
Ve 27. minutě byli hosté blízko vyrovnání, ale Pincovu hlavičku po rohovém kopu Melichar zlikvidoval. Ve 34. minutě pak opět zaúřadovali domácí. Nejprve nevyužil svou šanci Hofman, ale hned z následující akce Mašek mířil přesně – 2:0. Těsně před koncem mohl ještě zvýšit Drechsler, ale Plevka jeho volej zneškodnil.
Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté, ale do vážnější brankové příležitosti se nedostali. Naopak v 52. minutě se podruhé v zápase trefil Mašek a v následujících dvaceti minutách Rožmitál přidal ještě další tři branky.
Nejprve v 60. minutě Drechsler přestřelil prázdnou branku, ale o čtyři minuty se již tentýž hráč nemýlil – 4:0. V 69. minutě zakončil své sólo gólem Mužík a tři minuty nato uzavřel gólový účet střelou pod břevno Hofman.
V závěru zápasu již všichni aktéři toužebně očekávali závěrečný hvizd rozhodčího a utkání se tak dohrálo převážně na polovině hřiště.
Branky: 34. a 52. Mašek, 5. Caisek, 64. Drechsler, 69. Mužík, 72. Hofman. ŽK: Hofman, Drechsler (oba Rožmitál). Rozhodčí: Plesl – Dvořák, Vočka.
Rožmitál: Melichar – Pejsar (46. Leiterman), Trefný, Eisenreich, Mužík – Velek, Mašek, Hofman, Caisek – Drechsler, Doležal
Dobříš B: Plevka – Zbíral, Weber, Šrain (73. Máša), Matějka – Liška, L. Budínský, Hemr, Šišma – Pinc (46. Hrubý), T. Budínský