Měchenice – Rožmitál
3:3 (1:2)

Hosté vstoupili do utkání aktivně a po čtvrthodině šli do vedení, když Mora ideální přihrávkou předložil balon Váněmu, který jej bezpečně uklidil k tyči – 0:1. O deset minut později pak na rozdíl dvou branek zvýšil Velek – 0:2.

Rožmitál byl na koni a do poločasu byl ještě několikrát blízko gólu. Dvě nebezpečné střely aktivního Mory však zblokovala měchenická obrana a Drechslera dvakrát při samostatném úniku vychytal domácí brankář. Navíc kapitán Váně nastřelil z přímého volného kopu břevno.

Místo vysokého vedení tak přišlo snížení, když rožmitálská obrana nedokázala odvrátit dlouhý centr a Prešinský hlavou zavěsil – 1:2.

Do druhé půle naskočili domácí mnohem aktivněji a v 55. minutě se dočkali vyrovnání poté, co Ondračku zaskočila skákavá střela z pětadvaceti metrů – 2:2.

Hosté se však nepoložili a brzy si opět vypracovali jednobrankový náskok. Váně vyslal „uličkou“ Drechslera, který si pohrál s domácí obranou a střelou mezi nohy brankáře vrátil Rožmitálu vedení – 2:3.

Ani to však hosté neudrželi. Nejdříve sice Ondračka bravurně zlikvidoval prudkou hlavičku domácího hráče, ale chvíli nato Měchenicím vyšla rychlá kombinace, kterou střelou pod břevno zakončil domácí Vrabec – 3:3.

V nastaveném čase mohl ještě Rožmitál strhnout vítězství na svou stranu, ale Drechsler sám před brankářem zvolil místo přihrávky na nabíhajícího spoluhráče střelu, kterou gólman vytěsnil na roh.

Branky: 40. Prešinský, 55. Hevessy, 81. Vrabec – 15. Váně, 25. Velek, 67. Drechsler. Rozhodčí: Němeček – Myška, Mansour.

Rožmitál: Ondračka – Velek, Trefný, Pejsar, Závodný (71. Hruška) – A. Mašek, Váně, Caisek, Mora (68. Mužík) – Drechsler, Kott (80. Skotnica).