Rožmitál – Žebrák
5:0 (3:0)

Rožmitálu vyšel náramně hned úvod utkání. Už ve 2. minutě totiž Drechsler poslal do úniku Kotta, který sám před brankářem nezaváhal – 1:0.

Hosté se snažili rychle vyrovnat a v první čtvrthodině vyslali do domácí šestnáctky několik nebezpečných centrů. Po jedné takové situaci vyrazili domácí do rychlého protiútoku, Drechsler našel v šestnáctce osamoceného Kotta, který ale hlavou nemířil přesně.

O minutu později se však už Rožmitálští radovali. Mašek přihrávkou od postranní čáry našel na hranici šestnáctky Pejsara, který vymetl šibenici žebrácké branky – 2:0. Za další minutu se celá situace opakovala. Mašek tentokrát naservíroval balon Váněmu, a ten zamířil přesně k tyči – 3:0. Zbytek poločasu se pak již odehrál převážně uprostřed hřiště.

V úvodu druhé půle byli hosté blízko snížení, když po faulu Trefného nařídil rozhodčí pokutový kop. Krejčí však mířil pouze do tyče.

V 53. minutě tak opět udeřil Rožmitál, když Váně našel v hostující šestnáctce Drechslera, který rozvlnil síť za žebráckým brankářem počtvrté. O pět minut později navíc po další Váněho přihrávce zvýšil svým druhým gólem v zápase Kott.

Domácí nepřestávali útočit a už tak vysoké skóre mohli ještě zvýraznit. Mašek však z úhlu nastřelil pouze tyč a Váně z vyložené pozice trefil hostujícího brankáře. V 81. minutě mohli hosté zaznamenat alespoň čestný úspěch, ale Krejčího střelu Ondračka reflexivně vyrazil.

Branky: 2. a 58. Kott, 19. Pejsar, 20. Váně, 53. Drechsler. Rozhodčí: Štefan – Reiprich, Brda.
Rožmitál: Ondračka – Závodný, Trefný, L. Eisenreich (73. Hruška), Velek – A. Mašek, Váně, Pejsar, Mora – Drechsler, Kott (84. Fous).