Sedlčany – Dobříš
5:1 (1:1)

První zahrozili domácí, ale hlavička Bartoše po rohovém kopu šla těsně nad bránu. Ve 26. minutě vystřelil z dvaceti metrů Poláček, Mošničkovi vypadl míč z ruky a Liška dorazil míč do branky - 0:1.

Dobříšští se však z vedení dlouho neradovali. Ve 31. minutě - v době, kdy byl ošetřován Steinbauer - nastal zmatek v hostující obraně a míč odražený od tyče pohotově umístil do brány Havel - 1:1.

V závěru poločasu Pinc z úhlu minul a únik Havla řešil Šebek faulem na hranici vápna.

V úvodu druhé části přihrávku Šraina poslal Řechka volejem nad břevno, ale ve 49. minutě chybovala hostující obrana. Pešek obešel brankáře a jeho přihrávku zužitkoval P.Chlasták ve druhý gól - 2:1. Další střelu Havla pak zlikvidoval Melzoch. Na druhé straně Šebkův dlouhý aut Mošnička podběhl, ale Liška se dobře nezorientoval.

Naopak před soupeřovým pokutovým územím domácí ztratili míč a po dlouhém odkopu Havel sám před gólmanem nezaváhal a dal v 61. minutě třetí branku Tatranu - 3:1.

Od té doby byli diváci svědky marného boje chybující dobříšské obrany s hráči Sedlčan. Havel nejprve odmítl hattrick, ale v 66. minutě se dočkal, když proměnil penaltu za faul Procházky - 4:1.

Skóre uzavřel v 73. minutě střídající Kendel, který byl zcela sám na malém vápně - 5:1.

Další velké příležitosti již domácí nevyužili.

V závěru došlo v hostujícím týmu k zajímavému „střídání generací“, když Štěpána Maryšku mladšího střídal jeho otec.

Další zápas hraje Dobříš v neděli od 15 hodin v Bzové s Hořovickem B. Tatran hraje v sobotu od 15 hodin v Tuchlovicích.

Branky: 31., 61. a 66. Havel, 49. P. Chlasták, 73. Kendel - 26. Liška. Rozhodčí: Mrázek – Rybka, Černoch.

Sedlčany: Mošnička – Bartoš, Čejda, Hrdlička, Kvěch – Valenta, Pudil, M. Chlasták, Pešek (70. Kendel) – P. Chlasták (60. Turek), Havel (80. Wolf).
Dobříš: Melzoch – Šebek, Steinbauer (35. Kadlec, 46. Šrain ml.), Procházka, Vltavský – Liška, Bártl, Poláček, Pinc – Maryška ml. (88. Maryška st.), Řechka.