Semice – Sedlčany 3:1 (2:1)

V prvním poločase se snažili sedlčanští hráči kombinovat, balon drželi na zemi a sami byli překvapeni, kolik prostoru jim jejich soupeř ve středu hřiště nechává. Problémem však byla finální přihrávka, která tak bránila ke zužitkování pohledných kombinací.

Semice se prezentovaly spíše nakopávanými míči a hrozily především ze standardních situací kolem vápna, které jim sudí ochotně pískal. Po jedné takové standardce padl také první gol. To když fauloval na 18 metrech Janda aHorejc z této pozice trefil šibenici Bosákovy branky - 1:0.

Sedlčany se však nepoložily a hned vzápětí hezkou kombinaci na levé straně hřiště předvedli Martin Chlasták se Žáčkem. Druhý jmenovaný ji navíc zakončil gólovou střelou na bližší tyč -1:1.

Na konci prvního poločasu však Semice šly opět do vedení. Při dlouhém balonu za obranu Sedlčan si nerozuměli Moulík s Bosákem aHorejc hlavou skóroval - 2:1.

Ve druhé půli se začalo hrát více aktivněji, hra se přelévala z jedné strany na druhou a bylo tak k vidění spousta šancí na obou stranách.

Hru poznamenala 60. minuta, kdy musel nedobrovolně ze hřiště stoper Bartoš kvůli obnovenému zranění.

První šanci ve druhém poločase měli hosté. Janda centroval z 35 metrů a nikým netečovaný míč skončil na tyči branky překvapeného gólmana Semic.

Podobná situace byla k viděníi na druhé straně s tím rozdílem, že na poslední chvíli Sedlčany od pohromy zachránil Humňal.

Další tyč Sedlčany nastřelily o několik minut později, když si nejvýše na centr Martina Chlastáka naskočil jeho bratr Petr a rozezvučel tyč už podruhé.

Sedlčany se nechtěly smířit s nepříznivým stavem a stále více otevíraly hru, což se jim hned několikrát mohlo vymstít po rychlých brejcích soupeře. Ten však ukázal svoji nemohoucnost v koncovce a i ty nejvyloženější šance trestuhodně zahazoval.

Nakonec však přeci jenom Semice přidaly pojistku. Po rohovém kopu Semic propadl obráncům Sedlčan balon na přední tyči a pro Holana už nebyl problém skórovat.

Ke konci zápasu byla ješte k vidění penalta Semic za předchozí faul Humňala v pokutovém území. Hráč Semic však způsobem alá Panenka trefil pouze břevno Bosákovy branky.

Sedlčany: Bosák – Janda – Moulík, Bartoš (60. Humňal), Mulač – Turek, Pudil, M. Chlasták, Žáček (84. Wolf) – P. Chlasták (77. Mašek), Pešek.