Sedlčany- Vlašim B 1:1 (0:1)

Na Tatran, který poprvé v sezoně nastoupil na domácím hřišti, se přišlo podívat 285 platících diváků.

První poločas byl však v režii hostující Vlašimi, jejíž hráči se lépe pohybovali, byli důraznější a lépe kombinovali. Proto se také ujali vedení. Paradoxně po akcidomácích, kteříšpatně vhozeným autem poslali svého protivníka do brejku. Postupně zaspali Žáček i Pešek a Vlašim pohodlně skórovala - 1:0.

Vlašim měla v prvním poločase i další šance, které však nevyužila. Sedlčanští hráči se naopak nemohli dostat vůbec do tempa, výjimkou byly ojedinělé střely po individuálních akcích Petra Chlastáka a Martina Havla.

Po poločasové domluvě trenéra Matouška v kabině Sedlčanští nastoupili do druhého poločasu jako vyměnění. Začali hrát důrazně a z dobré defenzivy přecházeli pohlednými kombinacemi do nebezpečných brejků. Velkou šanci měl P. Chlasták, který se po centru objevil přímo před brankářem Vlašimi, místo střely však volil kličku a byl zablokován.

Poté přišlo konečně vyrovnání, kdy po střele Havla se k odraženému balonu ve vapně dostal Petr Clasták a nekompromisně hlavou zavěsil -1:1.

Vlašim viditelně znervozněla a za celý druhý poločas se do vyložené šance nedostala. Sedlčany pokračovaly dalšími šancemi, nejprve Fecilák netrefil ze třiceti metrů opuštěnou branku a ke konci zápasu opět Petr Chlasták, v šanci po rohovém kopu, trefil hlavou pouze břevno.

Branky: 75. P. Chlasták -15. Jícha. Rozhodčí: Šmejkal. ŽK: 1/0. Diváků: 285.

Sedlčany: Bosák - Pešek, Pudil, Bartoš, Mulač - Turek, M. Chlasták, Valsa (72. Fecilák), Žáček (59. Kendel) - P. Chlasták, Havel (70. Mašek).