Sedlčany rozhodly po změně stran

SEDLČANY -V prvním mistrovském utkání nové sezony přijeli na hřiště Tatranu Sedlčany fotbalisté Nového Strašecí. O vítězství domácích rozhodl druhý poločas.

7.8.2007 1

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Jan Hájek

Sedlčany – N. Strašecí
4:2 (2:2)

Domácí hráli rychle, důrazně a snažili se o ofenzivu, zatímco hosté se spoléhali především na standardky.

Že je to silný opěrný bod, dokázali již ve 12. minutě, kdy si míč ve vzdálenosti 25 metrů postavil kapitán Mrázek a krásnou ránou otevřel skóre – 0:1.

Sedlčanské branka nezaskočila a pokračovali v ofenzivním fotbale. Aktivní Petr Chlasták několikrát nebezpečně zahrozil rychlými výpady na soupeřovu branku a už za šest minut vyrovnal, když se k němu v pokutovém území odrazil míč a nekompromisně zakončil – 1:1.

Domácí se nechtěli spokojit s nerozhodným výsledkem, a tak pokračovali v tlaku. Ve 29. minutě byl v pokutovém území sražen Dušan Pudil, míč si na penaltu postavil Havel a nedal brankáři šanci – 2:1.

Pak si vzal slovo hostující kapitán Mrázek. Sedlčanským zadákům nestačila jeho první trefa a v krátkém sledu dvakrát faulovali v blízkosti vlastní branky. Mrázek nejprve otřásl břevnem Mošničkovy svatyně, ale další pokus už nádherně stočil do levého horního růžku – 2:2.

Tatran hrozil zejména z křídelních prostorů a dobře zahrávaných rohových kopů. Blízko ke gólu měl ve 40. minutě Žáček, ale jeho střela o metr minula branku soupeře.

Ve druhém poločase pokračoval atraktivní fotbal a domácí do vedení opět poslal Havel, který si na hranici šestnáctky zpracoval přihrávku od Pudila, míč si postrčil ke středu hřiště a prudkou střelou skóroval – 3:2.

Poté se v 57. minutě výborným zákrokem prezentoval Mošnička, když zlikvidoval včasným vyběhnutím šanci soupeře.

Poslední gól padl v 72. minutě a opět do branky hostů. Míč vybojoval Žáček, přihrál Kendelovi, který byl v pokutovém území faulován, rozhodčí ponechal výhodu a Petr Chlasták před prázdnou brankou snadno skóroval – 4:2.

Sedlčany: Mošnička – Polidar – Hrdlička, Bartoš, Valenta (73. M. Chlasták) – Havel (79. Kvěch), Pudil, Žáček, Kandel – P. Chlasták, Bartoň (90. Šimek)

7.8.2007 VSTUP DO DISKUSE 1

SERVIS

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Technik 18 000 Kč Technici dispečeři strojírenské výroby Manažeři zakázky. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: manažeři zakázky, Požadujeme pokročilou znalost AJ, výhodou znalost NJ, uživatelskou znalost MS Office, řidič. průkaz B, ochotu učit se novým věcem, flexibilitu. Náplní práce bude každodenní komunikace se zahraničními zákazníky v AJ (psaná i mluvená), tvorba a řízení zakázek, zajištění expedice a fakturace. , Zaměstnanecké výhody: bonusy, stravenky, Nástup možný ihned. Mzda: 18 000,- až 22 000,- Kč, Kontakt: Cígnerová Jitka, tel.: 778 536 781, e-mail: jitka.cignerova@autometal.net, Místo výkonu práce: Autometal, spol. s r.o., Zalužany č.p. 99, 262 84 Zalužany, i Lety. Pracoviště: Autometal, spol. s r.o., 262 84 Zalužany. Informace: Jitka Cígnerová, +420 778 536 781. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 35 000 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Řidiči MKD. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 45000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: řidiči MKD, Řidiči pro CZ-HU-CZ. Požadujeme ŘP sk. C, E, profesní průkaz, praxe vítána., Pondělí - pátek (víkendy volné)., Nástup: od 1.10.2018. Mzda: 35 000,- až 45 000,- Kč, Kontakt: Tesárek Vladimír, tel.: 606 654 309, e-mail: rt-trans@volny.cz, Místo výkonu práce: RT-Trans s.r.o., Obory č.p. 99, 263 01 Dobříš. Pracoviště: Rt-trans s.r.o., 263 01 Dobříš. Informace: Vladimír Tesárek, +420 606 654 309. Zákaznický servis - Zákaznický servis Pracovníci v zákaznických 30 000 Kč Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech Specialista kontaktu s firemními zákazníky Vodafone v Příbrami. Požadované vzdělání: nižší střední. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Co takhle mít pohodová pracovní rána? Zažít přátelskou atmosféru, která „práci“ mění na místo, kde tě to baví. Kde tě nevyždímají jako citrón, protože co pak s člověkem bez šťávy?, , Co bude tvým posláním?, •Budeš pečovat o stávající firemní zákazníky Vodafone, rozšiřovat a zlepšovat jejich služby., •Základní práce s PC., •Soutěžit, smát se a rozvíjet se., , Jak poznáš, že jsi tím pravým uchazečem?, •Máš příjemný hlasový projev a čeština je tvůj rodný jazyk., •Pro komunikaci s lidmi nepotřebuješ manuál, naopak bez problémů si vystačíš se svou přirozenou komunikační schopností., •Dokážeš skloubit vyřizování telefonního hovoru a současné bezchybné zapisování údajů do počítače., •Velkou výhodou je, když už máš nějaké zkušenosti s prací v call centru nebo s prodejem., , Proč do toho jít?, •Máš volbu pracovního úvazku – 7, 6, 5 a 4 hodinový., •U nás máš jistotu, že peníze dostaneš vždy včas., •Už jsi někdy v zaměstnání dostával nanuky, pizzy, ovoce nebo třeba i koblihu? U nás je to běžné., •Při splnění týdenního plánu máš páteční odpoledne volné., •Čekají na tebe krásné prostory přímo na náměstí v Příbrami., •Získáš zvýhodněné mobilní tarify pro tebe i tvé okolí., •Pracovní doba PO - PÁ 8:00 - 16:30 – (dle pracovního úvazku), víkendy a svátky volno.. Pracoviště: Atoda telemarketing, spol. s. r. o. - pobočka příbram, náměstí T. G. Masaryka, č.p. 3, 261 01 Příbram 1. Informace: Nicola Plánská, +420 380 900 122. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 25 000 Kč Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci Samostatní skladníci v mezinárodní dopravě. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pozice: samostatní skladníci v mezinárodní dopravě, Požadujeme: praxi s VZV, řidičský průkaz sk C, E vítán, rychlost, samostatnost, zodpovědný přístup, Náplň práce: nakládka, vykládka vozidel, překládání vozidel, manipulace s vozidlem, svoz zboží z okolí firmy, práce s VZV, Zaměstnanecké výhody: příspěvek na pojištění, stravenky, Nástup možný ihned na dobu určitou na 1 rok. Mzda: 25 000,- až 30 000,- Kč, Kontakt: Rys Zdeněk, tel.: 777 747 606 (8:00 - 16:00 hod.), e-mail: zdenek@dorys.cz, Místo výkonu práce: DORYS CZ, s.r.o., Brod č.p. 47, 261 01 Příbram 1. Pracoviště: Dorys cz, s.r.o., 261 01 Příbram 1. Informace: Zdeněk Rys, +420 777 747 606.

Karviná v ofenzivně laděném utkání porazila Příbram 4:1.
22

Strůjcem příbramské porážky byl bosenský záložník Letić

Nymburský Vojtěch Hruban (v bílém) se probíjí obranou Arisu Soluň.
5

Vojtěch Hruban: Potkat Dream Team? Radši až ve finále

Slepička se v noci podrobí operaci

Karviná – Velkou ztrátu utrpěli příbramští fotbalisté v utkání v Karviné, když se hned po pár minutách zranil jejich nejlepší střelec Miroslav Slepička. Zlomil si nohu.

Proti svým! Příbrami se postaví odchovanci Suchan a Wágner

Karviná - S cílem potvrdit dobrý výkon a především zisk tří bodů z posledního domácího utkání proti Olomouci půjdou fotbalisté 1. FK Příbram do sobotního utkání 9. kola FORTUNA:LIGY, ve kterém se představí na hřišti třináctého celku tabulky Karviné.