Lhota - Sedlčany
3:2 (2:2)

Před první penaltouuž Rychlý mířil po centru Jiránka a ráně Podraného zblízka do brány, aby ho gólman Mošnička podrazil skokem nohama napřed. Vincenc pak i se štěstím proměnil, ovšem Lhota si vybrala slabou chvíli v rozmezí 31. a 33. minuty, kdy její obranou prošli postupně oba bratři Valsové a Radek i Martin nedali Cílkovi naději – 1:2.

Jenže do půle se povedlo vyrovnat po rohu Vincence hlavou Rychlému, přestože patřil k nejmenším hráčům na hřišti. Hostům v té chvíli citelně chyběli oba stopeři základu – Bartoš s Pudilem (oba dovolená).

Rozhodující moment přišel hned v 51. minutě. Posila z Milína L. Havelka předvedl úžasné sólo přes celé vápna k lajně a zpět, po němž v těžké pozici překonal obloučkem padnuvšího gólmana, za něhož zaskočil na čáře Čejda. Ovšem rukama, takže muselo přijít vyloučení a další penalta pro Vincence – 3:2.

Lhota už pak náskok uhlídala, přestožehosté i v oslabení hrozili.Zlobili M. Valsa a hlavně Kiš, který v závěru utkání utekl do samostatného sóla, ale zakončil mimo.

Branky: 19. a 51. Vincenc (obě z pk), 41. Rychlý – 31. R. Valsa, 34. M. Valsa. Rozhodčí: Novotný. ČK: 51. Čejda (Sedl.).

Sedlčany: Mošnička – Brotánek, Janoušek, Čejda, Bartůšek – Pešek, Matoušek, R. Valsa, Kiš – David, M. Valsa.

Další zápas hrají Sedlčany už ve středu, kdy je na programu jejich dohrávka 1. kola v Černolicích.