Libiš - Sedlčany3:2 (1:0)

Sedlčany odjížděly ke svému prvnímu mistrovskému utkání do Libiše oslabeny o záložníka Kvěcha, který si poranil kotník při posledním přípravném zápase s Novou Vsí a o obránce Valentu, který dal přednost zábavě.

Zápas začal oboustranným oťukáváním. Libiš byla aktivnějším týmem a držela po většinu zápasu míč na svých kopačkách. Hosté však pozornou a koncentrovanou hrou soupeře do vyložené šance nepouštěly. Výjimkou byla gólová akce, kdy se do odraženého míče před vápnem opřel útočník Libiše a za přispění teče skóroval - 1:0.

Ve druhém poločase Sedlčany pokračovaly výbornou defenzivní hrou a postupem času se stále více tlačily před branku Libiše. Odměnou jim byl vyrovnávací gól z kopačky Žáčka, který obešel dva hráče a střelou bodlem přesně k tyči nedal brankáři šanci - 1:1.

Vyrovnáním byli domácí chvíli zaskočení, ke klidu jim však pomohly dva slepené góly do sítě Sedlčan. Nejprve se Libišští trefili po standardní situaci a pak po rychlém brejku - 3:1.

V 89. minutě vykřesal ještě jiskřičku naděje Pudil, když se po standardní situaci M. Chlastáka zjevil na zadní tyči a nekompromisně prostřelil gólmana - 3:2. Víc už ale Sedlčanští nestačili.

Sedlčany: Bosak - Pešek, Humňal, Bartoš, Mulač - Turek, Pudil, M. Chlasták, Žáček (85. Wolf) - P. Chlasták, Valsa.

Sedlčany podaly sympatický výkon. Snad jej dokáží zopakovat i v neděli, kdy na domácím hřištiod 17 hodin hostí Vlašim B a přidají i lepší výsledek.