Semifinále

Sedlec–Prčice – Sedlčany 1:3. Sedlčanští působili od začátku o něco rozehranějším dojmem. Vypracovali si několik nebezpečných brankových příležitostí, ale proměnili do poločasu jen jednu, když se z dorážky radoval Valsa. Potom domácí opticky vyrovnali hru a krátce po přestávce i skóre, když se trefil M. Davídek. Hosté však kontrovali téměř vzápětí – 1:2. Závěrečný tlak Sedleckoprčickým vyrovnání nepřinesl. Naopak z brejku pečetil výborně hrající Valsa.

Ve druhém semifinále vyhrálo Sezimovo Ústí B nad Týncem 4:2.

V zápase o třetí místo se z těsného vítězství 4:3 radoval Týnec a na domácí tedy po loňském triumfu zbylo tentokrát až poslední místo.

Finálovému boji předcházelo poděkování rozhodčímu Tomáši Kočímu za záchranu života Filipa Krále při jednom z loňských zápasů sedleckoprčického B–týmu. A jako již tradičně i uctění památky Františka Hájka, jehož jméno memoriál nese.

Finále

Sedlčany – Sezimovo Ústí B 4:1. Zápas o prvenství se proměnil v poměrně jasnou záležitost Sedlčan, které hrály už od 15. minuty v početní výhodě. K celkovému finálovému účtu přispěli góly Bartoš, Bartůšek, David a Valsa, který si tak vysloužil ocenění pro nejlepšího střelce turnaje. Za Sezimovo Ústí B korigoval gólem Šebek.