Úvaly – Spartak
1:0 (1:0)

Po deseti minutách dvakrát vybídl Dražan kolmicí Havelku, ale brankář Havel vždy přečetl hru a včasným vyběhnutím vše přerušil.

Domácím se ofenziva moc nedařila, ale zahrozili ve 23. minutě. Nová akvizice Spartaku brankář Roman Solnař se musel vytáhnout proti teči Daníčka u přední tyče, který si chytře naběhl na přímý kop Němce. O tři minuty později spálil velkou šanci Havelka a skóre se neměnilo ani po nepřesných střelách Dražana a Havelky.

Další šanci hostů zastavil praporek asistenta rozhodčího, kdy byl sám před brankou opět Havelka.

Udeřilo až ve 40. minutě, kdy z ojedinělého útoku domácích srazil na rohu malého vápna Steinbauer záložníka Matějku a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil nejlepší střelec letních přípravných zápasů Pavlíček.

Ve druhém dějství začali lépe Úvaly, které se snažily přidat další branku a pojistit výsledek. V dobrých šancích se ocitl Matějka a Mora, ale Solnař byl na místě.

Spartak procitl až v poslední dvacetiminutovce. V 69. minutě našel Macek pěkným pasem před brankou volného Šutka, ale ten ve vyložené šanci netrefil ideálně míč. Do branky se nevešla ani střela Macka, ani hlavička Smejkala po rohu Dražana.

V 80. minutě si zakřičeli Příbramští gól, ale dobře kopnutý přímý kop Gregora skončil jen v boční síti. Kamnáři měli v této chvíli výrazný tlak, ale neprosadili se v koncovce. Domácí už jen nakopávali míče ze své poloviny a čekali na závěrečný hvizd.

V nastaveném čase ještě poslal Macek svoji bombu těsně nad břevno a vyrovnání odmítl Haas, který z deseti metrů neusměrnil odražený míč do odkryté branky.

Spartak: R. Solnař – Skotnica, Smejkal, Steinbauer, Šutek – Králíček (65. Roušar), Houdek (82. Haas), Macek, Dražan – Havelka (55. Svoboda), Gregor.