Hořovicko B – Sp. Příbram
1:2 (1:0)

Oba soupeři vstoupili do sezony aktivně, a tak se diváci nenudili.

Šance se střídaly na obou stranách. Domácí zahrozili po dvou trestných kopech Hebedy, hosté pálili nad po standardce Pravdy a šanci nevyužil ani Houdek.

Ve 20. minutě napřáhl ze strany Hebeda, trefil tyč, ale u dorážky byl první navrátilec Ehl, a ten se nemýlil – 1:0.

Spartak zvýšil obrátky a gólman Šilhavý musel nadvakrát hasit před Smejkalem. Pak trefil Houdek tyč, Čupalka střílel vedle a ránu Pravdy a Dostálka kryl domácí brankář.

Na druhé straně zaměstnali Čejdíka v příbramské brance Sklenář, Novotný z trestného kopu a dalekonosným pokusem Hruška.

I po změně stran šel Spartak za vyrovnáním. Šilhavý kryl těsně před Svobodou a vzápětí i hlavičku Huleše. V 54. minutě se hosté dočkali. Po Smejkalově pasu se angličanem prosadil Dostálek – 1:1.

Vzápětí trefil Svoboda hlavou břevno.

Vedení mohl strhnout zpět na domácí stranu v 63. minutě Kolář, ale gólovku mu zlikvidoval Čejdík. Ehl poté poslal míč těsně vedle.

V 73. minutě se po rohu Dražana prosadil hlavou Huleš a rozhodl o tom, že si Spartak ze Bzové odveze všechny body.

V závěru ještě do otevřené obrany pronikl Dražan, ale neskóroval.

Branky: 20. Ehl – 54. Dostálek, 73. Huleš. Rozhodčí: Kaucký. ŽK: 1:1. Diváci: 90.

Spartak: Čejdík – Černý, Huleš, Pravda, Kareš – Dražan, Houdek, Čupalka, Dostálek – Svoboda, Smejkal.

V sobotu od 10.15 hodin hraje Spartak na svém hřišti s Tuchlovicemi.