Sp. Příbram - Bzová 5:2 (1:0)

Po tradičním vzájemném oťukování vyslal první střelu na branku domácích hlavou Veinlich. V závěru první čtvrthodiny připravili narážečkou Štych a Dubský šanci pro Ehla. Pak Spartak přežil i nepřímý kop hostů po malé domů a také vystrčili drápky. Ve 30. minutě se dokonce dostal do vedení, když nařízenou penaltu proměnil Smejkal – 1:0.

Na druhé straně po faulu na Číhaře rozehrávali hosté centrovaný trestný kop, po němž se dostal ke střele Dubský ale Solnař byl na místě. V poslední minutě prvního poločasu se dopustili domácí minely, po níž postupoval Veinlich sám na brankáře, zezadu mu ještě nabíhali dva spoluhráči, ty útočník neviděl a Solnař jeho pokus skvěle zneškodnil.

V úvodu druhé půle po dvou rychlých atacích Bzové udělal to samé i Spartak, jehož hráči přelstili obranu hostů. Brankář Bzové vyběhl pozdě ven a vše vyústilo faulem. Spartak tak zahrával druhou penaltu, kterou Smejkal opět proměnil – 2:0.

V 51. min. se vřítil do vápna domácích Číhař, sudí však jeho poražení nevyslyšel jako penaltové. V 52. min. odcentroval Lancz a na malém vápně se prosadil Ehl – 2:1. V 55. min. přišel rychlý protiútok domácích, po němž Dražan podstřelil Slováčka po jeho pravé ruce – 3:1. Na druhé straně Solnař pokryl točenou střelu Dubského a po chvíli se prosadil ve vápně hostů Ehl, jehož střela byla sražená na roh. Po rohu Nademljenského se Ehl zavěsil do výskoku, jeho hlavičku však jeden z domácích hráčů vykopl z brankové čáry.

Další šanci hostů měl Číhař. Sám šel z levé strany na Solnaře, ten jej však vychytal. V 71. min. opět Číhař dostal míč do vápna, jeho zasekávačku nezvládl domácí obránce, který jej podtrhl a Ehl nařízenou penaltu proměnil – 3:2.

Hosté přešli na hru se třemi útočníky a vytvořili si tlak. Ale zadní vrátka hostům nefungovala a Spartak toho dokonale využil. V 80. minutě se po rychlé akci trefil z otočky Kokštejn a o minutu později zakončil úspěšně přímočarou akci Ježek – 5:2.

Branky: Smejkal 2 (obě z p.k.), Dražan, Kokštejn, Ježek - Ehl 2.