V sestavě černolických jsme mohli najít reprezentačního trenéra Petra Radu a také Tomáše Macka, který však do zápasu nastoupil až po necelé půlhodině hry pro svůj pozdní příjezd.

Černolice – Spartak
1:1 (0:0)

Od první minuty byli Příbramští aktivnějším celkem. V sedmé minutě mohl otevřít skóre Gregořica, který se ocitl po nedorozumění domácí obrany zcela sám před Švarcem. Ten však jeho zakončení vyrazil v pádu nohou. Další možnost měl Chlasták, ale tak dlouho otálel se střelou, až se nechal obránci vytlačit z pokutového území.

Osmělovat se začaly také Černolice. Jejich hru režíroval Aleš Macela a vypracoval během deseti minut dvě šance pro Gilla. Jeho první pokus trefil Huleše a s druhým si poradil hravě brankář Novák.

Druhý poločas začal ve stejném duchu toho prvního. Boj o každý metr ve středu hřiště s velkým počtem osobních soubojů. Po hodině se začalo blýskat i před brankami.

Dvorný se uvolnil přes Steinbauera, vnikl do šestnáctky, ale jeho přihrávka nenašla nikoho v bíločerném dresu. Po chvíli Novák připravil dlouhý výkop až k Bozděchovi. Na jeho sklepnutí si naběhl Gregořica a nekompromisní střelou napnul Švarcovu síť - 0:1.

Hosté za chvíli přidali po sérii rohů další gól Smejkalem, ale ten jim neuznal rozhodčí Asník po předchozí strkanici před brankou.

V závěrečné desetiminutovce měly více ze hry Černolice. Ve snaze vyrovnat si ale vytvořily jen příležitosti zakončené střelou z uctivé vzdálenosti zásluhou Macka, Dvorného a Macely. Dvě minuty před koncem dokonce přišly o Dvorného, který za šlápnutí na ležícího Bozděcha musel předčasně pod sprchy. Přesto se jim i v oslabení podařilo šťastně srovnat.

Běžela třetí minuta nastaveného času, když se do míče opřel z dvaceti metrů domácí Pavlis. Jeho střela mířila mimo branku, ale trefila nešťastně stopera Huleše, od jehož zad se odrazila k levé tyči Novákovy svatyně a rozjásala necelé dvě stovky domácích fanoušků.

SK Spartak: Novák – Havrlík, Huleš, Steinbauer, Šutek – Houdek, Smejkal, Chlasták, Dražan – Gregořica, Bozděch.

Další zápas krajského přeboru hraje Spartak v sobotu doma proti SK Úvaly.