Sp. Příbram - Černolice
1:1 (0:0)

Do utkání dvou týmů ohrožených sestupem představili domácí dvě nové posily - brankáře Solnaře a útočníka Svobodu. Oba již dříve na Spartaku působili.

Zápas začal opatrně. V defenzivním duchu se prakticky nesl celý první poločas, během nějž si vypracoval Spartak dvě příležitosti k zakončení - Svoboda i Houdek stříleli slabě.

Po změně stran už se diváci dočkali atraktivnější podívané.

A přispěla k tomu i brzká branka Příbrami. V 57. minutě rozehrál Dražan roh rychle s Lantorou a na jeho centr si naběhl Svoboda. Jeho tvrdou hlavičku gólman Černolic neudržel - 1:0.

Vstřelená branka však vlila domácím fotbalistům na kopačky nervozitu. Taktovku převzali Černoličtí a už za pět minut mohlo být srovnáno. Po rohu na druhé straně totiž zůstal zcela osamocený Filípek a jeho ránu z voleje vykopl z brankové čáry Žáček. V 73. minutě pak pokus aktivního Šindeláře zblokoval na poslední chvíli Houdek.

V poslední desetiminutovce se pak dvakrát blýskl Solnař. Nejprve vlétl pod nohy Giila a pak efektně lapil trestný kop Šindeláře z dvaceti metrů.

Když už běžela 93. minuta a celý stadion volal na rozhodčího: "Pískej konec!", přišla pro domácí krutá rána. Obránci nezachytili nabíhajícího Filípka, a ten pod padajícím Solnařem prostrčil míč do branky - 1:1.

Zároveň s rozehráním pak rozhodčí utkání ukončil.

Branky: 57. Svoboda - 93. Filípek. Rozhodčí: Drábek - Šťastný, Kubíček. ŽK: Z. Černý, Pacovský, Svoboda, Houdek - Giil. Diváci: 150.

Sp. Příbram: R. Solnař - Havrlík, Z. Černý, Pacovský, Lantora - Dražan (90. Skotnica), Houdek, Žáček (76. J. Černý), Dostálek (67. Gregořica) - Svoboda, Smejkal.

Černolice: Rozum - Kuchař, Mally, Filípek, Čáp - Šindelář, Macek, Rott, Macela - Ryba (74. Kruf), Giil.