Sp. Příbram- Dobřichovice
4:0 (2:0)

Zápas se hrál poměrně ve velkém tempu a oba týmy hrály ofenzivní fotbal, což se projevilo i na přelévání hry nahoru dolu. Před oběma brankami byly vidět závary, které se ovšem v gól nedařilo přetavit ani jedné straně.

To se povedlo až domácím ve 20. minutě, kdy při rohovém kopu Pravdy spartakovci zahustili přední tyč a Čížek donesl míč do branky 1:0.

Pak začali být domácí aktivnější a dostávali se častěji do šestnáctky soupeře, což dokázal ve 27. minutě zužitkovat Steinbauer po průniku a následně i přihrávce Dražana 2:0. Po druhém gólu zabrali i hosté a domácí mohli být po pár závarech rádi, že se skóre do poločasu neměnilo.

Druhá půle se nesla ve stejném duchu, kdy aktivitu střídavě přebíraly oba celky. Dobřichovice musely hrát, a tak se začala otvírat okénka v jejich obraně. Toho využil v 72. minutě Trefný, když z brejku po přihrávce Dražana zvýšil sám před gólmanem na 3:0. O pět minut později opět Dražan unikl po lajně a předložil další šanci Trefnému, který na míč nedosáhl.

Dražanova aktivita byly oceněna v 85. minutě, kdy brankář hostů špatně vykopl a „namazal“ tak Dražanovi, který jej z pozice velkého vápna chytře obstřelil - 4:0.

Branky: 20. Čížek, 27. Steinbauer, 72. Trefný, 85. Dražan.

Sp. Příbram: Poplštein - Smejkal (80. Čupálka), Pacovský, Čížek, Kareš, Huleš, Houdek (50. Štochl), Pravda, Dvorský, Dražan, Steinbauer (65.Trefný).