Spartak se radoval, deklasoval Doksy

Příbram - Fotbalisté Spartaku jasně zvítězili nad nováčkem I. A třídyz Doks. Kanonádu však spustili až po změně stran.

12.9.2010

I. A třída: Sp. Příbram - Doksy (5:1). Michal Huleš (vlevo) vstřelil tři góly.Foto: Jiří Kubík

Sp. Příbram - Doksy
5:1 (1:0)

Domácím fotbalistům ve vyrovnaném zápase hodně pomohly hrubé chyby gólmana Doks. Ten se podepsal pod úvodní dvě branky, když nejprve špatně vyběhl a Huleš mu udělal kličku, a poté v 51. minutě neudržel míč v náručí a před Steinbauerem už byla jen prázdná branka.

Doksy poté brankáře vystřídaly, ale když jim v 64. minutě zasadil další úder Huleš, na snahu o zisk bodů rezignovali. Huleš tak mohl dokonat hattrick a Čupálka v poslední minutě završil "bůra".

Hosté chvíli předtím alespoň vstřelili čestný úspěch.

Branky: 38., 64. a 73. Huleš, 51. Steinbauer, 90. Čupálka - 87. Moc. Rozhodčí: Šimáček.

Sp. Příbram: Poplštein - Kareš (65. Kuba), Čížek, Pacovský, Huleš - Dražan, Pravda, Houdek, Černý - Steinbauer, Trefný (78. Čupálka).

V příštím kole hraje Spartak ve Hvozdnici.

KRÁTCE: Zámek Dobříš uzavře expozice

Příbramsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu.

Musel na rychlo změnit plány, přesto Jan Tománek v závodu ve Švýcarsku zazářil

Svatý Mořic – Jan Tománek se zúčastnil závodu VISMA Ski Classics La Diagonela, v rámci kterého absolvoval třicetikilometrový závod La Pachifica. Svůj souboj s náročnou tratí dokončil ve výborném čase 2:41.12 hodiny jako jediný handicapovaný závodník na sledgi.

Úspěch! Martin Macík si z Dakaru odváží páté místo

Sedlčany – Závodníci sedlčanského týmu Big Shock Racing dosáhli v letošním extrémně náročném ročníku Rallye Dakar na výborná umístění. Posádka kamionu Martin Macík, František Tomášek, Jan Mrkva vybojovala pátou pozici, motorkář Jan Brabec obsadil konečné 39. místo. Postarali se tak o nejlepší české výsledky ve svých kategoriích.