SK ZČE Plzeň - SK Spartak 3:2 (2:1)

Od začátku se hrál svižný fotbal. Binarovo vysunutí nezužitkoval Plocha, zatímco domácí potrestali ve čtvrté minutě chybu Rampy.

Z inkasované branky se hosté rychle otřepali a v 17. minutě dokázali vyrovnat, když se po faulu na Dražana z penalty nemýlil Branžovský.

Ale už o dvě minuty později se srazil v rohu vápna Solnař s Matějkou a domácí se lehce dostali znovu do vedení 2:1.

V 55. minutě dokázali Příbramští podruhé vyrovnat. Pronikajícího Košku domácí obrana faulovala a druhou penaltu proměnil Plocha 2:2.

O chvíli později pronikal Petrásek, ale jeho přihrávku nikdo nezužitkoval. V 72. minutě ztratili mladíci Spartaku míč v rohu a z následného centru domácí vytěžili vítěznou branku 3:2.

„V zápase jsme zejména během druhé půle byli lepším týmem, ale hrubé chyby nás připravily o první body. Pokud udržíme nastolený trend a vyvarujeme se hrubek v obranné činnosti, můžeme v příštím kole, kdy doma hostíme nováčka z Domažlic, konečně pomýšlet na výhru,“ hodnotil zápas trenér Miroslav Bodnár.

Sp. Příbram: Solnař – Matějka, Rampa, Binar, Šebek – Drašnar (51. Petrásek), Hájek, Branžovský, Plocha (63. Jezbera) – Dražan (51. Bělohradský), Koška.