Sp. Příbram - Hradištko
3:0 (1:0)

Příbramští fotbalisté se proti poslednímu týmu tabulky dlouho nemohli prosadit a naopak museli být neustále pozorní, aby je hosté nepřekvapili z rychlého brejku.

Nakonec brankový účet otevřel těsně před přestávkou parádní ránou z dvaceti metrů Kareš, když míč poslal do horního růžku branky.

Po změně stran se několikrát osmělili hosté, ale nový brankář Spartaku se překvapit nenechal a hned při své premiéře udržel čisté konto.

To na druhé straně se měl gólman Hradištka co ohánět. V 71. minutě ale stejně jako jeho spoluhráči nestačil na Svobodu, který vybojoval nakopnutý balón, obešel posledního obránce i brankáře a do prázdné branky zavěsil - 2:0.

Hosté se nedokázali s nepříznivým skóre vyrovnat, z čehož pramenilo i vyloučení střídajícího Kuneše za ošklivý faul na Houdka.

Přesilovku pak Spartak potrestal v 85. minutě, kdy Dražan předložil míč před prázdnou branku Smejkalovi - 3:0.

Branky: 45. Kareš, 71. Svoboda, 85. Smejkal. Rozhodčí: Průcha. Diváci: 110.

Sp. Příbram: Poplštein - Lantora, Černý, Pravda, Kareš - Dražan, Houdek (80. Čejdík), Smejkal, Čupálka (67. Kuba)- Králíček (38. Voříšek), Svoboda.
Hradištko: Michal - Podolák (53. Kuneš), Chomát, Chaloupka, Štengl, Pobuda, Šimonovský (80. Marko), Fulka, Mařík, Novák, Podlena.