Sp. Příbram - Milín B 7:0 (1:0)

Úvodní dvacetiminutovka se vyznačovala bojem ve středu hřiště se šancemi, které končily před oběma šestnáctkami nebo nepřesnými centry. Kamnáři měli častěji míč na svých kopačkách, ale dobře bránící formace hostů je kničemu závažnému nepustila. Naopak velkou šanci měl Milín. Smíšek se na hranici velkého čtverce uvolňoval přes posledního Huleše, ale kzakončení se nakonec nedostal.

První branka padla přesně po půlhodině hry po první střele mezi tyče. Dražan zleva odcentroval a Dostálek nadvakrát překonal Kosána. Před poločasem se dobře prokličkoval Gregořica, ale Ježek jeho přihrávku nezúročil. Skóre se neměnilo ani po hezkém uvolnění Houdka, který zvýhodné pozice prudce přestřelil.

Druhý poločas začal zcela vrežii Spartaku a během patnácti minut bylo o výsledku rozhodnuto. Čtyři branky byly důsledkem rychlé kombinační hry domácího týmu. Dražan a Smejkal využili vynikají přihrávky svých spoluhráčů, Ježek se představil výstavní střelou a Huleš proměnil hlavou rohový kop Macka.

Vmrazivém počasí přidali kamnáři vzávěru další dvě trefy u kterých byl střídající Dommo. Nejdříve trefil parádně levačkou zvoleje šibenici a poté naservíroval Smejkalovi ideálně před branku, že nešlo nic jiného, než uklidit míč do sítě.

Tento týden by měl Spartak odehrát dva zápasy dle anglického stylu. Ve středu má domluvený zápas na umělce s účastníkem jihočeského krajského přeboru FK Tábor (ten však má problémy s marodkou) a v neděli odjede do Prahy na Vyšehrad, kde se utká s tamním béčkem.

Branky: 56. a 80. Smejkal, 30. Dostálek, 49. Dražan, 51. Ježek, 58. Huleš, 77. Dommo. Rozhodčí: Kuba. Diváků: 20.

Sp. Příbram: Solnař - Steinbauer (46. Černý), Huleš, Šutek (46. Skotnica) - Dostálek (46. Čupalka), Smejkal, Houdek, Macek, Dražan - Gregořica (70. Dommo), Ježek.

Milín B: Kosán (46. Průša) - Dudáček, Jonák, Švehla, Řezáč - Valta, Jeník, Slivka, Nezník - J. Vlach (70. Pižl), Smíšek (70. P. Vlach).

Michal CHYBA