Spartak - Milín 2:1 (1:1)

Milínští fotbalisté přijeli na Spartak pouze se třemi hráči na střídání, a tak zkusili rychle se dostat do vedení. To se jim povedlo, když v osmé minutě posadil Soukup míč na hlavu Bejčka, a ten vstřelil první gól zápasu - 0:1.

Na druhé straně se v podobné situaci ocitl Gregořica, ale poslal svůj pokus slabě do náruče Holana. V 18. minutě už Spartak skóroval. Houdek poslal za obranu Bozděcha, ten obešel i Holana a střílel do prázdné branky - 1:1.

V závěru prvního poločasu se ve dvou velkých šancích ocitli Milínští. Nejprve "namazal" Vitáskovi Houdek, když přihrával zpět na své obránce, ale jeho záměr vystihl útočník Milína a byl sám před Zykánem, ten chybu svého spoluhráče napravil. O chvilku později pak naběhl na centr Lundák, ale lekl se vybíhajícího gólmana Spartaku a míč hlavičkoval nad.

Do druhé půle vyběhlo v dresu Spartaku hned sedm čerstvých hráčů, stálou převahu si však proti Milínu nevytvořili. V 53. minutě šel sám na Holana Obyt, ale trefil jen nohy milínského brankáře. Na druhé straně zaměstnávali obranu Spartaku především Havelka a Bejček, ale přesně zamířit nedokázali.

A tak o vítězství rozhodl v 70. minutě Dommo, když si vyskočil na centr Dražana a tvrdou hlavičkou překonal Holana - 2:1.

Závěr utkání nabídl ještě několik šancí na obou stranách hřiště, ale bez úspěšného zakončení.

Branky: 18. Bozděch, 70. Dommo - 8. Bejček. Rozhodčí: Kobík.

Spartak:Zykán (46. Molnár)- Z. Černý (46. Šutek), Steinbauer, Huleš (46. Kareš), Kokštejn (46. Havrlík)- Dostálek (31. Dražan), Houdek (46. Smejkal), M. Chlasták, Pinc - Gregořica (46. Dommo), Bozděch (46. Obyt).
Milín: Holan - Venta, Krejčí, Roušar, J. Řezáč - Lundák, Soukup, Pacina, Harvan - Vitásek, Bejček. Střídali: Škopek, Havelka, Kolka.