Sp. Příbram - N. Ves
4:0 (1:0)

V okresním derby byli aktivnější první čtvrthodinku hosté. Domácím hráčům držel čisté konto výbornými zákroky gólman Poplštein. Ve 20. minutě vyslal Lantora do úniku Havrlíka, a ten vydařenou střelou zajistil vedení. Těsně před půlí se řítil znovu Havrlík sám na branku, ale byl klasicky zezadu složen Németem. Rozhodčí Němeček překvapivě ukázal jenžlutou kartu. Trestný kop Pravdy pak skončil nad Holanovou brankou.

Kdo čekal, že po přestávce hosté se zkušeným kádrem se v souboji o čtvrtou příčku tabulky více vzchopí, nestačil se divit. Spartakovci začali předvádět nejlepší hru jara. V 50. minutě Smejkal doklepl přihrávku od Pravdy -2:0 a v 75. minutě se přesnou střelou k tyči trefil Čupalka.

Další šance domácích pochytal exmilínský gólman Holan. V 80. minutě byl na hranici vápna složen Houdek a následovala penalta. K její exekuci se postavil Poplštein. Jeho úmysl Holan vystihl, ale míč vyrazil přímo před Houdka, který uzavřelvýsledek zápasu na 4:0.

Branky: 20. Havrlík, 50. Smejkal, 75. Čupalka, 80. Houdek. Rozhodčí: Němeček.

Sp. Příbram: Poplštein – Lantora, Huleš, Smejkal, Kareš – Čupalka, Kuba (72. Gregořica), Pravda, Štochl – Houdek (83. Zykán), Havrlík (78. Trefný).

Nová Ves: Holan – J. Petrák, Német, Roušar, Durdil – Bouška, T. Petrák, Suchan, O. Petrák – Šváb, Podzemský. Střídali: Baloun, Pecháček.

JOSEF BACÍK