Sp. Příbram - Tuchlovice 2:1 (1:0)

Po úspěšné premiéře minulý týden v Bzové přivítal Spartak v tradičním čase v sobotu dopoledne třetí celek loňské sezony. V prvních pětačtyřiceti minutách přítomní diváci moc pěkného fotbalu neviděli. Přesto se domácí dostali do vedení. V deváté minutě tečoval chytře Svoboda rohový kop Dražana a míč poprvé rozvlnil síť.

Druhý poločas už byl zajímavější. Domácí se vrhli na Tuchlovice ve snaze přidat druhou branku, ale naráželi na pevnou a tvrdou obranu. Pokus Svobody letěl jen těsně mimo tyč a Hulešovu střelu vytáhl zázračně brankář Pečonka. Ofenzívu Spartaku však zmrazila vyrovnávací branka Střely a v další šanci skončila Sterzlova hlavička na tyči.

Naštěstí se kamnáři zanedlouho dostali opět do vedení. Prodloužený míč nestačil tuchlovický stoper Sterzl zachytit a toho využil Dražan k sólovému nájezdu, který proměnil. Chladnokrevně obešel Pečonku a pak už nebylo co řešit -2:1.

V nastaveném čase mohl přidat třetí úspěch červenočerných Králíček, ale jeho střelu zachytil Pečonka mimo pokutové území a musel jít pod sprchy.

V dalším zápasenastoupí Spartak v sobotu od 17.00 hodinv Černolicích.

Branky: 9. Svoboda, 60. Dražan - 54. Střela.

Spartak: Čejdík - Huleš, Pravda, Černý, Kareš - Houdek, Lantora, Čupalka (68. Voříšek), Dostálek (75. Šutek) - Svoboda (83. Králíček), Dražan.