Tn.Rakovník - Sp. Příbram
1:1 (1:0)

Rakovničtí fotbalisté vstoupili do utkání velmi pohotově, k vidění bylo několik povedených akcí. Následně převzal pomyslné otěže zápasu hostující celek z Příbrami, který začal bezchybně kombinovat v záložní řadě.

Jenže byli to právě domácí fotbalisté, kdo udeřil jako první. Ve 24. minutě zahrál Tatran rohový kop. Na něj si naběhl P. Kollár a hlavou poslal míč za záda hostujícího brankáře – 1:0. Domácím borcům narostlo sebevědomí a hnali se i nadále do útoku, jenže hlavičku T. Kapouna příbramský brankář se štěstím zlikvidoval astejně si počínal i při pokusu P. Kollára a Pouly.

Ve druhém poločase se snažili hosté vyrovnat, Rakovník naopak podnikal nebezpečné brejky. Již po necelých pěti minutách utekl Urik, střela mu však nesedla. Do dvoubrankového vedení mohl poslat domácí celek Poula, ten ale nedokázal poslat míč ze sedmi metrů mezi tyče.

Vyrovnání se dočkali hosté v 70. minutě po minele Vecky.Smejkal se tak ocitl sám před Procházkou – 1:1. O několik minut později mohli jít hosté do vedení, jenže Procházka tvrdou ránu bravurně vyrazil.

Fanoušci, kteří se na utkání dostavili, se rozhodně nenudili, zejména pak v samotném závěru. Nejprve zahrávali hosté čtyřikrát po sobě rohový kop, stejnou šanci dostali poté i domácí. Skóre utkání se však už nezměnilo.

Sp. Příbram: Poplštein – Lantora, Houdek, Pravda, Kareš – Čupalka (Trefný), Smejkal, Kuba, Dražan – Svoboda, Havrlík (Gregořica).

V posledním podzimním kole hostí Spartak v sobotu od 10.15 hodin na svém hřišti celek AFK Loděnice.